32 Klamry pasów Style do wyboru!

Paski z klamrami są niesamowite! Mógłbym partnerować im prawie każdy strój, zwłaszcza skórzane ubrania, które mogą być trochę onieśmielające.

Z tym, tutaj są różne style klamry paska, więc wiesz, które z nich wybrać z ubraniami:

Klamry

Klamra zamknięcia jest dwuczęściowy pasek klamra, która dołącza do paska. Jedna część jest znacznie większa niż druga. Mniejsza wsuwa się w większą, utrzymując pasek na miejscu i zapobiegając jego spadaniu. Te pasy są w każdym kolorze, wzornictwie i trendów mody można myśleć o. Klamra styl posiada jeden w swoim rodzaju cięcia do projektu dopasowania, który jest idealny dla formalnych okazjach.

Kowbojskie klamry do pasów

Kowbojskie klamry do pasów są dość popularne. Są to zapięcia, które zabezpieczają dwa końce paska lub taśmy wokół talii. Ponieważ wielu kowbojów je nosiło, były to najpopularniejsze klamry na południu. Skóra bydlęca może być używana do paska i błyszczącego metalu do sprzączek. Aby wyprodukować duże, błyszczące klamry, wielu ludzi używa złota, srebra lub mosiądzu.

W całej historii ten rodzaj paska nie był zbyt popularny. Szelki były bardziej praktyczne dla rodzaju pracy kowbojów musiał osiągnąć na ranczach w 1800 roku. Klamry do pasów, z drugiej strony, stał się synonimem kowbojów później.

Zapięcie na szew

Klamra na pasku z zamknięciem jest tkana w piękny wzór. Jest to wyrafinowany wygląd z możliwością zmiany faktury paska. Nawet jeśli musisz nosić pasek przez cały dzień, zapewni Ci to wygodę. Z pewnością będziesz wyglądać fantastycznie dzięki regulowanemu rozmiarowi paska i unikalnemu wzornictwu. Te paski mogą być noszone zarówno swobodnie, jak i formalnie.

Klamry Flip Closure

Ponieważ górna część klamry naprawdę się obraca, klamry te znane są również jako flip-top belts. Dolna część paska posiada ząbki, które utrzymują mechanizm klapki w miejscu. Tkaninowe pasy z tymi klamrami są bardziej powszechne niż pasy skórzane. Jednym z głównych powodów, dla których nie są one uważane za formalne paski i są zamiast tego używane z casual attire jest z tego powodu.

Klamry językowe

Klamry językowe zawierają metalowy trzpień i pętlę, która jest bardzo charakterystyczna. Wkładając skórzany pasek przez pętlę, a pin przez otwory w pasku, możesz go zapiąć. Kłódka połączona z prętem niektórych zabytkowych klamer językowych przechodzi przez otwory w pasku. Bar, wtyki i rama są widoczne na innych tradycyjnych klamrach. Te elementy współpracują ze sobą, aby zapewnić, że klamra jest łatwa do zamknięcia i że pasuje bezpiecznie. W rezultacie, będziesz mógł nosić te klamry na co dzień. Dostępne są wersje tego pasa z pojedynczym i podwójnym językiem.

Pojedynczy język

W klamrze z pojedynczym językiem jedna klamra jest przymocowana do jednej strony pasa. Tylko jedna strona pasa jest zapinana i otwierana. Podłączając pas do jednego końca ramy, można również użyć bolca do jego zaciśnięcia. Paski te są na tyle uniwersalne, że mogą być używane zarówno przy profesjonalnych, jak i nieformalnych okazjach.

Podwójny język

Klamry po obu stronach paska definiują pasek z podwójnym językiem. Dwa kłykcie na tych klamrach są przeznaczone do chwytania paska z przeciwnej strony, co czyni je niezwykłymi. Dwustronna konstrukcja klamer zapewnia również doskonałą przyczepność. Są one dostępne w różnych kolorach i wykończeniach, więc nie będziesz miał problemu z wyborem idealnej klamry zarówno na swobodne, jak i formalne okazje.

Odwracalna strona

Na każdej stronie paska dwustronnego, zazwyczaj czarnego i brązowego, znajdują się dwa kontrastujące ze sobą odcienie. Pasek może być noszony w obu kierunkach i jest bezpieczny. Większość osób nie nosi ich na formalne imprezy, ponieważ nie wyróżniają się one tak bardzo jak inne opcje. Jest to dobra alternatywa, jeśli nie zamierzasz kupić wiele pasów.

Klamry z podwójnym pierścieniem

Pasek pasa z podwójnym zapięciem pierścieniowym ma dwie pętle na jednym końcu. Te, które pochodzą z form D, w szczególności, są powszechnie węzłów. Są one umieszczone w taki sposób, że zawiązanie paska wokół talii jest bardzo proste. Te unisex paski są szczególnie zabawny element mody, który jest zwykle używany wyłącznie z casual ubrania.

Klamry z automatycznym chwytem

Automatyczna klamra uchwytu jest dobrze znana z modnego projektu uchwytu. The klamry zrobić w taki sposób, że mogą one właściwie trzymać pas w miejscu. Ponieważ ten pasek ma tak wspaniały uchwyt, nie będziesz musiał się martwić o noszenie go w dowolnym miejscu. Te paski są często łączone z casualowymi strojami.

Klamra klipsowa

Paski z klamrą zatrzaskową mają wzór płytki z płaskimi końcami. Pasek na jednym końcu paska i haczyk połączony z drugim końcem paska mogą być użyte do zaciśnięcia paska. Możesz zmienić dopasowanie pasa za pomocą trzech pasków, aby dopasować go do swoich potrzeb. Stroje kowbojskie są często połączone z tymi pasami. Ta klamra daje strój unikalny styl, który jest odpowiedni dla różnych okazjach.

Podwójna strona

Dwustronne pasy różnią się znacznie od pasów jednostronnych, które większość ludzi nosi podczas zakupów. Mają wyrazisty styl, który będzie wyglądał świetnie z każdym casualowym zestawem. Możesz wybierać spośród wielu wzorów, aby uzupełnić ogólny wygląd użytkownika. Casualowe paski często mają dwustronną klamrę.

Klamry zapaśnicze

Klamry zapaśnicze z płytką połączoną z paskiem mają charakterystyczne wzory, które każdy może rozpoznać. Klamra ma kształt talerza i przypadnie do gustu szerokiej grupie osób. Wiele zatrzasków po obu stronach paska przytrzymuje pasek, zapewniając, że nie przesuwa się on bez względu na to, co robisz. Tylko nieformalne sytuacje są odpowiednie dla tych metalowych klamer.

Klamry automatyczne

Ten męski pasek został zaprojektowany tak, aby zapewnić szybkie i skuteczne rozpięcie. Klamry z automatyczną blokadą są klasyfikowane jako klamry z automatycznym dociskiem lub klamry z automatyczną blokadą.

Klamra z automatyczną blokadą

Spodnia strona skórzanego paska ma wszyty szereg ząbków. Klamra jest przeznaczona do zatrzaśnięcia się na zębach. Generalnie działa ona w ten sam sposób co opaska zaciskowa.

Technika uwalniania informacji jest również dość nietypowa. Pasek posiada mechanizm zwalniający z połączonym z nim przyciskiem. Po naciśnięciu przycisku pasek odłącza się od stanu zamkniętego. Pasek jest często używany podczas oficjalnych wydarzeń i ma za każdym razem pasować prawidłowo.

Klamra z automatycznym dociskiem

Klamra automatyczna jest drugim rodzajem klamry automatycznej dostępnym na rynku. Blokuje się ona automatycznie, ale nie ma w niej wszytych ząbków. Mechanizm zamka jest wbudowany w samą klamrę. Można go użyć do modyfikacji rozmiaru paska według własnych upodobań. Wystarczy nacisnąć na klamrę, aby uwolnić pasek. Jest to zwykle zarezerwowane dla formalnych wydarzeń i zapewnia splash kolorów do zespołu.

Klamra szpilkowa

Z tyłu tej klamry znajduje się szpilka i szlufka. Pasek może być zabezpieczony wokół talii poprzez przełożenie go przez obręcz. Szpilka zatrzaskuje pasek na miejscu, zaczepiając się o szczeliny na pasku. Ze względu na swój skromny wygląd, klamry te są dość popularne na formalne okazje.

Klamry do samoobrony

Ta klamra nie służy po prostu do podtrzymywania spodni. Klamra do samoobrony jest zaprojektowana do bezpiecznego przechowywania ukrytego noża. Może to być bardzo skuteczny rodzaj obrony w nagłych okolicznościach. Służy jako bezpieczny środek transportu Twoich noży. Te rodzaje klamry będzie przyjść w pomoc, jeśli zamierzasz iść na camping, turystyka, rekolekcje przetrwania lub polowania.

Klamra z automatyczną blokadą

Dzięki unikalnemu mechanizmowi blokującemu, klamra do automatycznej blokady splotu dołącza do paska. Klamra łączy pasek i klamrę za pomocą systemu wgłębień i występów. Klamry tego typu są często przeznaczone na formalne okazje, takie jak śluby, ale mogą być również noszone swobodnie.

Wojskowa klamra użytkowa

Na klamrze Military Utility Buckle znajduje się wiele szlufek do zawieszania niezbędnych do przetrwania przedmiotów. Klamra jest zaprojektowana tak, aby mocno przylegała do talii, więc możesz wybrać się na wycieczkę, kemping lub polowanie bez obawy, że ją zgubisz. Zastosowano tu mechanizm automatycznego blokowania klamry. Jest ona czasami używana przy nieformalnych okazjach jako element mody.

Klamra wojskowa

Taśma paska wojskowego nie posiada żadnych dziurek. Wewnątrz paska znajdują się plastikowe paski, które są zszyte. Przyciski zwalniające znajdujące się po bokach pasa są często używane do otwierania klamer po przeciwnej stronie. Możesz również dostosować długość paska do swoich upodobań. Te nieformalne paski nie są często spotykane na oficjalnych imprezach.

Automatyczna klamra z zatrzaskiem

Na jednym końcu paska znajduje się wypukłość, do której przymocowana jest automatyczna klamra zatrzaskowa. Wkłada się ją do przeciwległego końca pasa i automatycznie blokuje na miejscu. Ponieważ nie trzeba się męczyć z zapinaniem tych klamer, są one dość łatwe w użyciu. Są to naprawdę funkcjonalne pasy, które mogą być używane z wieloma różnymi strojami.

Klamry zatrzaskowe

Klamry Clip-on pasują do prawie każdego stroju. Wystarczy wsunąć je przez końcówkę paska. Pasek jest następnie zabezpieczany w odpowiednim miejscu poprzez zamknięcie klamry.

Klamra z zatrzaskiem

Te paski są rzadko używane z ubraniami, ale jeśli znajdziesz taki, który dobrze pasuje, możesz go nosić. Są one zapinane w taki sam sposób jak pasy bezpieczeństwa linii lotniczych. Zamiast skóry używa się w nich tkaniny. Na jednym końcu pasa znajduje się wypukłość. Aby zamknąć klamrę, wkłada się ją do przeciwległego końca. W ten sposób pas owija się wokół talii i utrzymuje na swoim miejscu.

Pas montera

Koniec pasa bez klamry jest przewlekany przez klamrę na drugim końcu. Następnie jest on ponownie wprowadzany i wkładany do klamry przez drugi górny suwak. Możesz dostosować pas do swojego idealnego dopasowania, ciągnąc go mocniej lub luźniej. Ze względu na fakt, że są one wykonane głównie z tkaniny, paski te są najczęściej noszone do strojów codziennych.

Designerskie klamry wojskowe

Istnieje wiele różnych rodzajów klamer wojskowych. Na metalowej końcówce klamry wytłoczone są różne motywy. Możesz również zakupić własną, wykonaną na zamówienie klamrę, która jest idealna do złożenia odważnego oświadczenia. Możesz zaszczepić swoje szczególne poczucie stylu i mody w ten sposób.

Paski do sukienek

To może być trudne, aby wybrać odpowiedni pasek sukienka, ale piękny elegancki skórzany pasek jest bezpieczny zakład. Wiele firm designerskich tworzy klamry na miarę dla tych pasów, które mogą być wspaniałym sposobem na wyróżnienie się. Te paski są stylowe i odpowiednie na formalne okazje.

Klamra do paska w stylu ramowym (Frame-Style Belt Buckle)

Klamry do pasków w stylu ramowym są używane w celu zwrócenia uwagi na pasek. Z zewnątrz klamra definiuje pasek. Pasek należy zapiąć poprzez włożenie bolca w jedno z wycięć. Istnieje kilka dostępnych stylów, w tym pełne metalowe pasy.

Ponieważ są to jedne z najwcześniejszych stylów, klamry w stylu ramowym są jednymi z najbardziej klasycznych. Ramy w kształcie litery D lub proste pętle są powszechne w starszych formach. W VIII wieku przeważały klamry z centralnym słupkiem i podwójną pętlą. Klamry do butów z podobnymi sprzączkami są również dostępne w bardzo małych rozmiarach.

Klamra taśmowa

Klamra z taśmą zawiera pętlę. Koniec pasa bez klamry może być przewleczony przez klamrę drugiego końca. Pas jest następnie zakupione i dokręcone. Są one również dość proste w użyciu, ponieważ są one proste do złożenia razem. Ze względu na swój charakterystyczny wygląd, klamra paska sieci web może być używany codziennie z casual attire. Pasy są dostępne w różnych wzorach, materiałach i stylach, co sprawia, że łatwo je dopasować do każdego stroju.

Klamry płytkowe

Klamry w stylu płytkowym wyróżniają się różnorodnością stylów i dostępnych funkcji. Wyglądają świetnie w połączeniu z paskami skórzanymi i są idealne do nadania wyrazu. Klamry są płaskie i zachodzą na pasek. Możesz dokręcić pasek do pożądanego rozmiaru, zabezpieczając je.

W połowie XIX wieku, te klamry były powszechne na zachodnich pasów wojskowych. Dwa haki były przymocowane do jednego końca pasa i jeden do drugiego na tych zachodnich pasach w stylu z trzema hakami klamry. Zanim stały się one ramami zawiasowymi z pojedynczą klamrą hakową, wielu oficerów nosiło takie pasy.

Klamry zatrzaskowe

Paski zatrzaskowe są szybkie i proste w użyciu. Są kompatybilne z większością typów pasów i taśm, a do ich odpinania wystarczy jedna ręka. Oferują one płynny mechanizm zwalniający, który jest idealny dla tych, którzy nie lubią delikatnych klamer. Wiele z tych klamer są wykonane z tworzywa sztucznego, dzięki czemu są one bardzo trwałe. Idą one dobrze z różnych strojów.

Klamry zamykane na śrubę

Klamra do paska z zamknięciem na śrubę jest znana jako zamknięcie na śrubę. Celem tego stylu klamry jest szybkie i skuteczne przykręcanie i odkręcanie. Takie paski zapewniają wystarczające wsparcie, aby utrzymać spodnie na swoim miejscu przez cały dzień. Ten styl paska jest również bardzo popularny i szeroko stosowany na całym świecie. Dostępne są paski z prawdziwej skóry, ale wiele firm zaczęło produkować paski cruelty-free z klamrami zamykanymi na śruby. Paski te mogą być noszone zarówno swobodnie jak i formalnie.

Klamry typu Box Out

Klamry typu box-out są najczęściej spotykanymi klamrami na współczesnych paskach. Często są one wykonane ze skóry, ponieważ jest ona trwała, ale wiele firm oferuje obecnie wersje cruelty-free wykonane z materiałów syntetycznych. Klamry na tych paskach są bardziej na pokaz niż w celu. Po jej przedstawieniu jako świeży i innowacyjny styl w hollywoodzkich filmach, te pasy były bardzo znane. To dlatego są one obecnie najbardziej atrakcyjne paski na rynku. Paski te są odpowiednie zarówno na profesjonalne jak i nieformalne okazje.

Klamry z ramką pudełkową

Klamry typu box-frame to stosunkowo nowa technologia, która po raz pierwszy zyskała popularność na początku XX wieku. Są one dostępne w dwóch różnych stylach: standardowym i pajęczym. Przód, tył i słupek to trzy sekcje. Słupek jest prostopadły do pasa i jest regulowany. Można go docisnąć do zewnętrznego pola taśmy na pasie. Redukuje on również wszelkie niezamierzone modyfikacje, które mogą się zdarzyć, gdy pasy zahaczą o cokolwiek. Metalowe punkty na drugim końcu pasa można również znaleźć na niektórych pasach, co ułatwia zapinanie pasa.

Każdy rodzaj pasów jest wyjątkowy na swój sposób, dlatego każdy powinien być ich świadomy. Pasują one do wielu różnych strojów i okazji, więc musisz wiedzieć, kiedy i jak je zakładać. Twój strój będzie niewątpliwie wyróżniać się z tłumu, jeśli starannie wybrać klamrę paska i dać mu trochę uwagi. To pomoże Ci w rozwoju własnego zmysłu mody i stylu.

Autor