4 najlepsze portale randkowe dla osób powyżej 40 roku życia - według eksperta

Randki mogą być wyzwaniem w każdym wieku, ale jeśli nie dorastałeś podłączony do iPhone'a, może to być szczególnie zniechęcające, ponieważ najlepsze perspektywy masz prawdopodobnie w sieci. Jeśli jednak zamierzasz spróbować randek internetowych, a zdecydowanie powinieneś, musisz pamiętać o kilku rzeczach. "Powinieneś wiedzieć, że randki online wymagają pewnych umiejętności" - mówi Carmelia Ray, swatka gwiazd i ekspertka od randek online. "Randki internetowe to gra liczbowa. Liczy się ilość, a nie jakość".

Poznaj eksperta Carmelia Ray jest uznaną na całym świecie swatką i znaną osobowością telewizyjną. Jest ekspertem w dziedzinie randek online z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem i tysiącami klientów.

Ray opowiedziała MyDomaine o tym, jak osoby po 40. roku życia mogą odnieść sukces w randkach online, opisując, co należy, a czego nie należy robić podczas przeglądania różnych stron. Korzystając z jej wskazówek, w tym sugestii dotyczących portali randkowych, które warto wypróbować, Ray jest przekonana, że każdy po 40. roku życia może znaleźć miłość w sieci.

Randki internetowe po czterdziestce

Co powinny wiedzieć osoby, które dopiero rozpoczynają przygodę z randkami online w grupie wiekowej powyżej 40 lat?

"Jeśli jesteś starszą samotną osobą, która rozważa randki online, ważne jest, abyś wiedział, że są zarówno dobrzy, jak i źli ludzie randkujący online" - mówi Ray. "Starsi single mogą przeżyć rozczarowanie i poczuć się przytłoczeni, jeśli oczekują, że zbyt szybko i zbyt łatwo poznają wspaniałego partnera. Muszą być otwarci na odrzucenie i pozostać pozytywnie nastawieni nawet wtedy, gdy sprawy nie układają się tak, jak by chcieli."

"Wielu singli w tym przedziale wiekowym umawia się na randki po rozwodzie lub po zakończeniu długotrwałego związku" - kontynuuje Ray. "Zanim zaczną poważnie umawiać się na randki, ważne jest, by uporali się z bólem związanym z rozpadem poprzedniego związku. Randki mogą być trudniejsze, jeśli nie jest się emocjonalnie gotowym na przyjęcie kogoś do swojego życia jako romantycznego partnera".

Co ktoś powinien mieć w swoim profilu randkowym, aby stworzyć najlepszą szansę na poznanie kogoś w prawdziwym życiu?

Zabawne i interesujące zdjęcie profilowe: "Ważne jest, abyś się wyróżniał" - mówi, ale "nie wprowadzaj w błąd potencjalnej randki starym zdjęciem".

Lista co najmniej trzech ważnych pytań lub kwalifikatorów: "Na przykład, może nie chcesz spotykać się z kimś, kto ma jeszcze obowiązki wobec małych dzieci lub jest w trakcie separacji" - zauważa Ray.

Opis rodzaju osoby, z którą chcesz się spotkać: Najlepiej zrezygnować z listy "nie", na przykład: "nie chcesz spotkać się z oszustem" lub "nie chcesz spotkać się z hazardzistą" - dodaje. "Powiedz raczej, że jesteś zainteresowany poznaniem kogoś, kto jest lojalny i odpowiedzialny finansowo".

Czego nigdy nie należy robić na randkach internetowych?

Nigdy nie pisz listy rzeczy, których nie chcesz. "Ponownie, najlepiej jest zachować pozytywne nastawienie" - mówi.

Nigdy nie kłam na temat swojego wzrostu, wagi czy budowy ciała. "To wprowadza w błąd, a Twój potencjalny partner często może się z tego powodu denerwować" - zauważa Ray. "Związek, który zaczyna się od kłamstwa, to zły pomysł".

Nigdy nie publikuj zdjęcia grupowego jako swojego głównego zdjęcia profilowego. "Nikt nie chce być zmuszony do zgadywania, kto jest właściwą osobą" - dodaje Ray.

Nigdy nie podawaj żadnych osobistych informacji, takich jak adres domowy czy miejsce pracy. "Ważne jest, aby dbać o swoje bezpieczeństwo i ochronę, aby uniknąć oszustów" - mówi.

Nigdy nie zamieszczaj zdjęć swoich dzieci podczas randek internetowych. "Najlepiej nie umieszczać zdjęć swoich dzieci lub wnuków na portalach randkowych" - mówi. "Portale randkowe online to miejsce, gdzie można spotkać się z dobrymi, złymi i brzydkimi ludźmi. Chroń swoje dzieci i dane osobowe, dopóki nie nabierzesz do nich zaufania."

Idealne portale randkowe dla osób po czterdziestce

Jakie są niektóre internetowe serwisy randkowe, które są idealne dla osób, które mają co najmniej 40 lat?

OurTime: "OurTime jest częścią grupy serwisów randkowych Match.com i został stworzony specjalnie dla singli powyżej 55 roku życia" - mówi Ray. "To najlepszy serwis randkowy dla dojrzałych singli".

SilverSingles: "SilverSingles ma na celu przyciągnięcie starszych, dobrze wykształconych, profesjonalnych seniorów, szczególnie tych mieszkających w Kanadzie" - mówi Ray.

Match.com: "To najbardziej popularny i powszechnie uznawany serwis randkowy dla singli w każdym wieku" - zauważa Ray. "Na pewno znajdą się tu single po 50. roku życia".

eHarmony: "eHarmony jest znany z tego, że przyciąga singli, którzy poważnie myślą o poznaniu kogoś do długoterminowego związku" - kontynuuje.

5 najlepszych darmowych portali randkowych dla rozwodników

Książki, które pomogą ci przygotować się na nową miłość

Amir Levine i Rachel Heller Dołączony $13 Sklep
Gary Chapman 5 języków miłości $9 Sklep
Michael S. Sorensen Słyszę Cię $10 Sklep

Autor