5 rejsów na pełnym morzu, które sprawią, że ponownie przemyślisz przerwę świąteczną

Kiedy myślisz o Święcie Dziękczynienia, prawdopodobnie myślisz o rodzinie, jedzeniu i być może podróżach. Choć te elementy stały się znakami rozpoznawczymi święta, są to tak naprawdę głównie podniosłe wersje codzienności. Aspekt podróżniczy Święta Dziękczynienia jest zazwyczaj tym, co sprawia, że staje się ono wyjątkową okazją. Święto Dziękczynienia to nie w pełni wykorzystany czas w roku na wakacje. Mając wolny czas i ustalone wcześniej wolne miejsce w harmonogramie każdego z nas, co powstrzymuje Twoją rodzinę przed zrobieniem czegoś poza normą, jak rejs na Święto Dziękczynienia?

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na rejs w obrębie Stanów Zjednoczonych, czy też odwiedzisz międzynarodową lokalizację, jedno jest pewne: nie będzie stresu związanego z indykiem czy przypalonymi bułkami. W rzeczywistości, w zależności od rejsu, możesz po prostu pojawić się na przygotowanym przez szefa kuchni posiłku z okazji Święta Dziękczynienia - bez żadnych dań dodatkowych. Więc śmiało, zerwij z tradycją. Dzięki tym rejsom na Święto Dziękczynienia, możesz przemyśleć wszystkie nadchodzące święta.

Rejs Disneya

Jeśli zarezerwujesz rejs Disneya podczas Święta Dziękczynienia, nie przegapisz kolacji w Święto Dziękczynienia. W rzeczywistości będzie to pełnowartościowy, tradycyjny posiłek serwowany wraz z ubranymi w świąteczne stroje postaciami Disneya. Fani piłki nożnej również nie przegapią meczów z okazji Święta Dziękczynienia. Przy basenie znajduje się ekran jumbo LED, na którym transmitowane są najlepsze mecze.

Royal Caribbean's Brilliance of the Seas

Jeśli wybierzesz się na rejs z okazji Święta Dziękczynienia statkiem Royal Caribbean Brilliance of the Seas, otrzymasz nie tylko plażową alternatywę dla świąt, ale także całą ucztę z okazji Święta Dziękczynienia. Wyruszając z Tampy, rejs odbywa się do Cozumel i Grand Cayman. W sumie, ta wycieczka może być o wiele bardziej ekscytująca niż zwykły Dzień Indyka.

Wybierz odprawę online, aby ułatwić sobie proces wchodzenia na pokład. Dzięki temu będziesz mieć również pewność, że masz wszystkie odpowiednie dokumenty przygotowane i gotowe do drogi. Zaufaj nam; nie ma nic gorszego niż wyruszenie w podróż i uświadomienie sobie, że zapomniałeś ważnego elementu dokumentacji.

Amerykańskie Linie Rejsowe

Chcesz zostać w kraju? Wybierz się w podróż z Memphis do Nowego Orleanu na pokładzie American Cruise Lines. Na pokładzie zobaczysz świąteczne dekoracje, tematyczne koktajle i tradycyjną ucztę z okazji Święta Dziękczynienia, a także zatrzymasz się we wspaniałych południowych miastach. Dodatkowy plus? Część z każdego biletu jest przekazywana na lokalny bank żywności.

Rejs Carnival

Na pokładzie rejsu Carnival możesz mieć swoje wakacje i zachować tradycje. Wybierz się na zachodnie Karaiby, Baja, do Meksyku lub na Bahamy, jedząc tradycyjne potrawy na Święto Dziękczynienia, oglądając paradę z okazji Dnia Dziękczynienia Macy'ego i polując na kaczki. Tak, dobrze przeczytaliście. Carnival ukrywa setki zabawkowych kaczek w szczelinach i zakamarkach statku, które goście mają znaleźć i albo zatrzymać, albo schować dla kogoś innego. Jedno jest pewne: tutaj nie będzie żadnego wakacyjnego stresu.

Norweski Rejs

Spędź Święto Dziękczynienia na wyspach hawajskich, na pokładzie statku wycieczkowego Norwegian - bez paszportu. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się surfować, czy wygrzewać się na słońcu, zostaniesz nakarmiony mnóstwem świątecznych potraw. To najlepsze z obu światów.

Autor