Posiadanie tego kryształu w domu poprawi twój związek

Bez względu na to, czy oglądamy wiadomości, czy nie, wydaje się niemożliwe, aby odciąć się od turbulencji, które nas teraz otaczają. W powietrzu unosi się prąd niepewności i niepokoju o przyszłość. W odpowiedzi na to, wszyscy tworzymy w domu bezpieczne schronienie, aby uciec od świata i polegamy na starożytnych rytuałach i naturalnych środkach, aby uciszyć niepokój i promować poczucie wewnętrznego spokoju - dbałość o siebie (lub niektórzy mogą nawet powiedzieć, że samozachowanie) jest teraz naszym priorytetem numer jeden.

Nie jest więc zaskoczeniem, że szałwia i uzdrawianie energią są teraz wszechobecne. W rzeczywistości, pseudonaukowe koncepcje idą do głównego nurtu, z kryształami są "coraz bardziej celebrowane jako life-enhancing" we wszystkim, od biżuterii do projektowania domu. Możesz użyć kryształów, aby przynieść pozytywną energię do domu, doładować swoją wodę, a nawet przyciągnąć miłość do swojego życia.

Trend nie wykazuje oznak spowolnienia, albo, ale może kryształy naprawdę zmienić nasze poziomy energetyczne i odpędzić negatywne wibracje? Aby odkryć, jak te potężne (i piękne) kamienie szlachetne działają, skontaktowaliśmy się z Kristin Petrovich, współzałożycielką luksusowej linii pielęgnacyjnej Själ (która jest "naładowana" cennymi minerałami) i autorką Elemental Energy (Target $23), aby dać nam informacje na temat właściwego kryształu do każdego pokoju w domu, aby poprawić komunikację, relacje, zdrowie i dobre samopoczucie.

"Kamienie mogą wnieść do domu wiele pozytywnej energii. Mogą pomóc w oczyszczeniu go, przynieść poczucie spokoju lub pokoju i rozbić każdą negatywną energię, a nawet pomóc w ochronie przed częstotliwościami elektromagnetycznymi. Czy ludzie zdają sobie z tego sprawę czy nie, czujemy się dobrze w otoczeniu kamieni."

"Lubię proponować podstawowe równoważenie czakr za pomocą kamieni. Aby jeszcze bardziej wzmocnić energię kamieni, używam fioletowych płyt Tesla. Podczas wykonywania zabiegu umieszczam je pod stopami i każdym obszarem, który odczuwa stagnację. Zrobiłam to raz mojemu mężowi, kiedy źle się czuł. Leżał tam przez około godzinę i 45 minut (normalnie, chcesz leżeć z kamieniem przez co najmniej 20 minut, aby pozwolić mu rezonować). Po tym czasie poczuł się oczyszczony (choć trochę zmęczony), a kamień, który miałam przy jego czakrze korzenia (czerwony jaspis) miał bardzo dużą białą falę biegnącą przez niego (kamień był całkowicie czerwony, kiedy zaczął).

"Kiedy używamy kamieni w ten sposób, następuje biofeedback; innymi słowy, następuje wymiana energii z kamieniem i vice versa. Kryształowe misy uzdrawiające są świetnym sposobem na przeprowadzenie zabiegu leczniczego, ponieważ ich wibracje wnikają w naszą strukturę energetyczną i komórkową. Biologiczne maty ametystowe są sposobem na przeprowadzenie uzdrawiających zabiegów w Twoim własnym domu. Ja używam maty ametystowej, aby pomóc oczyścić i uwolnić się od stresu. Można na nich również włączyć zabiegi z kamieniami."

"Możesz używać energii kamieni w mniej oczywisty sposób. Lubię dodać niewielką ilość proszku kwarcowego do farby ściennej, aby pomóc oczyścić pokój. Możesz również stworzyć eliksir do użycia jako mgiełka do pokoju. Czarny turmalin może pomóc oczyścić pomieszczenie z negatywnej energii.

"Innym pomysłem byłoby użycie kamieni w podłogach, blatach i ścianach. Inne, unikalne sposoby na dekorowanie kamieniami to podstawki, miseczki, pudełka, podpórki do książek, świeczniki, a nawet podstawy do lamp. Skamieniałe stoły z czarnego drewna wyglądają szykownie i są uważane za zapewniające uzdrowienie i ochronę. Mimo, że są dekoracyjne, to nadal są kryształami i posiadają tę samą energię niezależnie od formy.

"Geody mogą wyglądać ładnie na półkach z książkami, a nawet jako podpórki do książek. Umieść swoje ulubione kamienie na tacy stolika do kawy. W łazience możesz mieć całą gamę kamieni na tacy, które mogą być używane do twarzy i kąpieli. Myślę, że kamienie świetnie wyglądają również w towarzystwie roślin."

"Użyj czarnego turmalinu i kwarcu dymnego, aby pomóc rozbić każdą negatywną energię. Możesz zrobić eliksir i spryskać nim pokój. Dla czegoś ekstra, spróbuj dodać trochę srebra koloidalnego i lawendy dla dodatkowego oczyszczenia. Zawsze możesz też użyć szałwii, gdy używasz tych kamieni. Ty mogłeś także próbować umieszczać jasnego kwarc w each cztery kątach pokój. Używałam kwarcowego proszek w strzałach szklankach i umieszczałem one w kątach pokój. Wtedy wyrzuca daleko od proszek po few tygodniach.

"Lubię jasny kwarc dla clearingu. To byłby mój pierwszy wybór podąża ametyst, który jest spokojnym leczniczym kamieniem."

"Staraj się nie przeładowywać swojej sypialni energetyzującymi kamieniami, takimi jak czysty kwarc, ponieważ mogą one zwiększyć energię i nie pozwalać Ci zasnąć w nocy. Mały kawałek, aby pomóc wzmocnić inne kamienie w twoim pokoju byłby w porządku, ale zacznij powoli.

"Zawsze pamiętaj, aby oczyścić swoje kamienie, kiedy przynosisz je do domu. W ten sposób nie wprowadzasz innej energii. Pamiętaj, aby oczyścić swoje kamienie od czasu do czasu, jak również (sól morska do oczyszczania; użyj słońca lub purpurowych płyt Tesla do ładowania)."

Przewodnik Kristin po kamieniach szlachetnych do każdego pokoju w domu

The Living Room

"Wspaniale jest mieć czysty kwarc w salonie, aby pomóc oczyścić energię. Może on również wzmacniać energię, więc upewnij się, że masz inny kamień, taki jak ametyst, aby pomóc promować spokój. Lubię również sposób, w jaki mogą wyglądać ciemne kamienie lub kwarc dymny (są uziemiające i rozbijają negatywną energię). Świetnie może wyglądać również piryt. Jest to kamień ochronny, zapewniający dobrobyt. Zielony malachit jest kolejnym kamieniem, który wygląda ładnie w salonach i pomaga uziemić i chronić przed EMF, czyli elektromagnetycznymi częstotliwościami."

Jadalnia (The Dining Room)

"Niebieski lapis jest świetny do komunikacji, więc jest idealny w jadalni. Cytryn jest również dobry, ponieważ działa z naszym splotem słonecznym i może pomóc w trawieniu. Ciemne kamienie takie jak czarny turmalin, kwarc dymny, a nawet czarne marmurowe tace do serwowania mogą pomóc rozbić negatywną energię z gorących rozmów. Możesz również użyć czystego kwarcu do oczyszczania. Zielone kamienie są ziemskie i mogą iść przyjemnie z jedzeniem także."

Sypialnia

"Rose quartz promuje spokój i miłość, podczas gdy scolecite pomaga promować głęboki, spokojny sen. Howlite jest dobry na bezsenność też. Ametyst jest kolejnym korzystnym kamieniem do sypialni, ponieważ promuje spokój. Wypróbuj je na swojej szafce nocnej lub pod poduszką. Lubię z nimi spać, ale pamiętaj, że przy podłogach nie wyłożonych dywanami mogą się w nocy potoczyć."

The Kitchen

"Zielone kamienie, takie jak zielony agat mchu, są kamieniami uziemiającymi, więc są naprawdę dobre do stymulacji i wyglądają ziemisto w kuchni. Pomarańczowy kamień zwany karneolem jest korzystny dla odwagi (co może być również dobre dla sypialni), a cytryn, który działa z twoim splotem słonecznym, jest dobry na trawienie, jak również zachęca do słonecznego usposobienia."

The Bathroom

"Kamienie takie jak niebieski agat koronkowy, akwamaryna, kwarc różowy i ametyst są nie tylko ładne w łazience, ale są świetne do tworzenia uspokajającej przestrzeni. Zabierz je ze sobą do wanny razem z kilkoma solami morskimi i olejkami eterycznymi."

The Entryway

"Kamienie niebieskie, takie jak celestyt, przynoszą komfort i spokój, ale dodanie lapisu lub ametystu do wejścia zapewni powitalne, uspokajające duchowe uczucie".

Mapleton Drive Duży czarny lakierowany pojemnik z kwarcem i pirytem $175 Sklep
Squire Boone Village Gemstone Bottle Stopper $20 Sklep
Amoystone Natural Crystal Stone Knobs, zestaw 2 $25 Sklep
Kristin Petrovich Elemental Energy, Hardcover $33 $22 Sklep

Autor