Platyna, miodowa pszenica i inne modne blondy na jesień 2021.

Margot RobbieJeśli kalendarz księżycowy jest do uwierzenia, są jeszcze tylko cztery dni w październiku, aby odwiedzić salon i uzyskać włosy farbowane. Aby nie tracić czasu na szukanie swojego wymarzonego koloru, InStyle sprawdził z profesjonalnymi stylistami, jakie odcienie blondów są obecnie na szczycie popularności. A trzeba przyznać, że naprawdę jest w czym wybierać.

Miodowy pszeniczny blond

Jenna Perry, kolorystka i założycielka Jenna Perry Hair Studio: "Ten odcień naśladuje kolory pola pszenicy w chłodny letni dzień, kiedy wiatr się wzmaga, a kłosy błyszczą w słońcu. Niewątpliwą zaletą miodowo-pszennego blondu jest to, że wygląda tak naturalnie, jak to tylko możliwe, a poza tym jest natychmiastowo odświeżający i pasuje do każdego. I jest tak samo spektakularny jak ulubiony platynowy blond.

Platynowy i truskawkowy blond

Główny stylista Go Coppola: "W tym sezonie nic nie zmieniło się diametralnie, jeśli chodzi o popularne techniki koloryzacji i modne odcienie włosów. Platyna, popiel, truskawka i pastelowy róż, krem i biel są nadal na topie. Najlepiej, jeśli kolor blond będzie monochromatyczny.

 Takie czyste i bardzo jasne kolory świetnie wyglądają na dziewczynach o porcelanowej skórze, które przez cały rok unikają bezpośredniego działania promieni słonecznych. Zarówno biel, jak i platyna, a nawet odcienie truskawkowe są bardzo harmonijne w swoim wyglądzie." 

Blondynka z pieczarkami

 Matt Rees, kolorysta: "Nie daj się zwieść nazwie tego odcienia. Grzybkowy blond to doskonały przykład iluzji optycznej, która sprawi, że przez długi czas nie będziesz chciała poddać się koloryzacji. Powodem jest to, że może być zarówno blond jak i jasny brąz w zależności od światła. To idealna propozycja dla blondynek, które uwielbiają chłodne odcienie włosów.

Kremowe i złote akcenty

Evgeny Egorov, główny stylista Go Coppola: "Jeśli mówimy o technikach kolorystycznych z częściowym rozjaśnieniem (bronzing, shatouch, konturowanie), bardziej odpowiednie jest użycie kremowych i złotych odcieni. Różnica w stosunku do bazowego koloru włosów nie może być większa niż dwa odcienie. Ponadto, zapomnij o gęstej, ciężkiej koloryzacji, dając pierwszeństwo lekko transparentnym odcieniom, które podkreślają naturalne piękno włosów i tekstury. Dodaje włosom objętości, zarówno u nasady, jak i po bokach. 

Latte blondynka

 Greg Gilmore, specjalista ds. koloryzacji: "Blondynki, które tej jesieni chcą zmienić kolor włosów na ciemniejszy, powinny sięgnąć po odcienie przypominające ich ulubione napoje kawowe, takie jak latte z mleczną pianką lub klasyczne połączenie kawy z mlekiem. Możesz przefarbować całą głowę na te odcienie lub zdecydować się na pasemka wokół twarzy, niezależnie od tego, w jaki sposób to zrobisz, na pewno będziesz wyglądać naprawdę fajnie.

 

Autor