Te niedrogie pomysły na walentynki udowadniają, że miłość nic nie kosztuje

Czy ktoś jeszcze zauważył ostatnio, jak trudno jest wyjść z wakacyjnego kryzysu finansowego? Szczerze mówiąc, zwykle zajmuje mi to kilka miesięcy, dlatego też zawsze warto pomyśleć o niedrogich pomysłach na Walentynki, ponieważ ten wyjątkowy dzień jest już tak blisko. W świecie, w którym pojedynczy bilet do kina kosztuje ponad 16 dolarów (nie wliczając opłat za usługi), może się wydawać, że niewiele jest rzeczy, które można zrobić przy ograniczonym budżecie. Dobrą wiadomością jest to, że nie musisz wydawać dużo pieniędzy, jeśli jesteś w stanie użyć odrobiny wyobraźni.

W końcu świętowanie 14 lutego polega przede wszystkim na spędzaniu czasu z ukochaną osobą (lub ukochanymi, jeśli spędzasz go z przyjaciółkami, co ja zrobię w tym roku). Poza przygotowaniem kolacji w domu, istnieje wiele innych zabawnych i kreatywnych rzeczy, które można zrobić. Czytaj dalej, aby zobaczyć 25 niedrogich pomysłów na Walentynki.

1. Spływ kajakowy. Wypłyń na środek jeziora i podziwiaj piękno natury. Weź ze sobą butelkę szampana, aby cieszyć się razem.

2. Śniadanie w łóżku. Jest to szczególnie dobry pomysł, jeśli jesteś w pracowitym sezonie w pracy. Obudź się nieco wcześniej i przytul się ze swoją drugą połówką na godzinę przed rozpoczęciem dnia. Tylko nie zapomnij zaparzyć dodatkowej kawy.

3. Zrób degustację wina DIY. Lekcje degustacji wina mogą być kosztowne, ale wszystko, czego potrzebujesz, to kilka różnych odmian i te urocze podkładki pod wino. Wiruj i popijaj, aby znaleźć swoją następną ulubioną butelkę na randkę.

4. Przypomnij sobie, oglądając stare zdjęcia. Przewiń swoje zdjęcia na koncie iCloud lub Facebook - fajnie będzie zobaczyć, jak zmieniłeś się z biegiem czasu. Jest to szczególnie dobra opcja, jeśli jesteście razem od dłuższego czasu. Zakończ noc z nowym zdjęciem, aby dodać do miksu.

5. Zróbcie sobie nawzajem masaż. Rozgość się na noc ze swoją drugą połówką i rozpieszczajcie się wzajemnie masażami. Możesz ustawić klimat spa za pomocą świecy zapachowej i olejku do masażu.

6. Wypożycz film. Bez kolejki, bez głośnych sąsiadów jedzących popcorn, bez dzielenia się zimną pogodą (jeśli mieszkasz na północy). Zamiast po prostu oglądać coś na Netflix, ugryź kulę i wydaj kilka dolarów na wypożyczenie nowego wydania w iTunes.

7. Zorganizuj własną sesję zdjęciową. Nic tak nie mówi "kocham cię" jak urocze wspólne zdjęcia. Poproś przyjaciela o zrobienie kilku uroczych zdjęć, które możesz umieścić w swoim domu (i w mediach społecznościowych, jeśli to lubisz).

8. Wyciągnij kilka gier planszowych. Możesz sprawić, że będzie nostalgicznie z grami takimi jak Zgadnij kto? lub Battleship. Najlepsza część? Wyznacz nagrodę dla zwycięzcy (tak, lubimy zachęcać do rywalizacji).

9. Wybierz się na wycieczkę. Wspólnie odkrywajcie stare, dobre plenery. Wiadomo, że przebywanie na świeżym powietrzu zwiększa szczęście, a bycie razem sprawi, że będzie jeszcze lepiej.

10. Zorganizuj domowy konkurs karaoke. Jeśli chcesz podkręcić atmosferę, zaproś znajomych do rywalizacji. Upewnij się, że masz wszystkie smakołyki, takie jak Taylor Swift, a nawet Backstreet Boys.

11. Zafunduj sobie wieczór pizzy. Jest coś romantycznego we wspólnym przygotowywaniu pizzy i dodatków. Może chodzi o to, że dostajesz wszystko dokładnie tak, jak chcesz? Niezależnie od tego, możesz pójść na całość i zrobić pizzę w kształcie serca.

12. Przejażdżka na rowerze tandemowym. Czy jest coś słodszego? Zakładając, że nie masz takiego w domu, możesz wypożyczyć tandem w lokalnym sklepie rowerowym.

13. Wspólny piknik. Rozłóżcie przytulny koc w parku (lub w salonie, jeśli jest zbyt zimno). Spakuj koszyk ze wszystkimi ulubionymi produktami, w tym serami, winem i wędlinami. Nie masz czasu na przygotowania? Jeśli jesteś w domu, Seamless lub Postmates mogą dostarczyć wszystko, czego potrzebujesz, ale pamiętaj, że będzie cię to kosztować więcej.

14. Wspólny wolontariat. To rozwiązanie jest korzystne dla obu stron. Zaoszczędzisz pieniądze i pomożesz lokalnej organizacji, zwłaszcza gdy inne osoby spędzają noc poza domem.

15. Ciesz się fondue. Pierwsza poważna decyzja: ser czy czekolada? Głosujemy na oba, jeśli masz czas.

16. Pisz listy miłosne i czytaj je na głos. Poświęć kilka dni przed ślubem na pisanie listów miłosnych do siebie nawzajem. Zróbcie sobie wieczór z czytania ich na głos i wznoszenia toastów za wspólną przyszłość.

17. Idź zobaczyć wystawę w galerii. Po pierwsze, niektóre z nich są bezpłatne, a ponadto uciekniesz od restauracyjnego szaleństwa. Po drodze do domu warto napić się gorącej czekolady lub kawy.

18. Kup umowę. Jeśli jesteście ze sobą wystarczająco długo, nie będziesz mieć nic przeciwko, jeśli skorzystasz z oferty Groupon na kolację, spa itp. Przed zakupem upewnij się tylko, że jest ona ważna w Walentynki.

19. Weź udział w wieczorze ciekawostek. Udaj się do baru i rywalizuj z innymi o tytuł mistrza ciekawostek. Zrezygnuj z dużej kolacji na rzecz przekąsek, takich jak frytki ze słodkich ziemniaków i suwaki. (Hej, to święto, prawda?).

20. Zjedz kolację przy świecach w domu. Niewiele rzeczy jest bardziej romantycznych. Wydasz co najmniej połowę mniej niż w restauracji i nie zostaniesz wyrzucony, aby zrobić miejsce dla następnych osób.

21. Jazda na łyżwach. Ogrzej się i wybierz się na romantyczną noc na lodowisku. Jeśli o tym pomyślisz, poproś przechodnia o zrobienie zdjęcia.

22. Kąpiel z bąbelkami dla dwojga. Jest to świetna zabawa sama w sobie lub może być połączona z powyższą wycieczką na łyżwy. Cokolwiek zrobisz, posyp płatkami róż na wierzchu bąbelków.

23. Upiecz coś pysznego. A najlepiej coś z czekoladą, na cześć święta.

24. Wybierz się na wycieczkę do sklepu z płytami. Jest coś fajnego i vintage w całym tym doświadczeniu. Większość sklepów pozwala również na przeglądanie dowolnych albumów.

25. Tańczcie razem. W domu, na lekcji tańca lub nawet w klubie salsy. W Walentynki chodzi o to, by się do siebie zbliżyć, a to świetny sposób, by to zrobić.

Autor