Najlepsze hotele w Palm Springs

Jeśli marzysz o ciepłych, relaksujących wakacjach w słonecznym miejscu, jednym z najlepszych miejsc, do których możesz się wymknąć, aby cieszyć się gwarantowanym słońcem przez cały rok, jest Palm Springs. Jeśli chodzi o pustynne destynacje, trudno jest pobić to miejsce w Południowej Kalifornii, które jest również mekką dla miłośników stylu midcentury-modern dzięki niesamowitym sklepom z antykami i pchlim targom, a także najbardziej wartym sfotografowania wnętrzom, jakie można sobie wyobrazić za każdym rogiem. Jeśli jesteś gotowy, aby zacząć planować swoją ucieczkę, zebraliśmy kilka najlepszych hoteli w Palm Springs.

Niektóre z nich są odpowiednie dla par w podróży poślubnej, inne są idealne na imprezy firmowe, dla rodzin lub dla spragnionych imprez przyjaciół, ale wszystkie łączy kwintesencja ekscentryczności Palm Springs i luksusowe udogodnienia.

1. L'Horizon Resort & Spa

L'Horizon Resort & Spa, który w połowie XX wieku był miejscem zabaw hollywoodzkich gwiazd, został przebudowany tak, aby funkcjonować jako współczesny luksusowy kurort. 25 bungalowów rozmieszczonych na terenie trzyhektarowej posiadłości to idealne miejsce dla każdego, kto szuka prywatności, odpoczynku i relaksu w otoczeniu kultowego pustynnego krajobrazu.

Najlepsze dla: Jako ośrodek tylko dla dorosłych powyżej 21 lat, jest to idealne miejsce dla nowożeńców lub rodziców szukających cichej oazy.

2. Parker Palm Springs

Parker Palm Springs, zaprojektowany przez Jonathana Adlera, to kwintesencja pustynnego przepychu. Gdy tylko przekroczysz pomarańczowe drzwi, poczujesz się tak, jakbyś znalazł się w stworzonej przez Adlera wersji Krainy Czarów, z żywymi kolorami, dziwacznymi meblami i kapryśnymi akcentami dekoracyjnymi na każdym kroku. 131 pokoi i 12 willi, które kiedyś należały do Gene'a Autry'ego, to 14-hektarowa oaza, która ma wszystkie zalety dużego kurortu, a jednocześnie osobowość i prywatność małego hotelu butikowego. Na terenie obiektu znajduje się pięć restauracji i barów, a każda z nich ma swój własny styl.

Najlepsze dla: W ośrodku jest wszystko, czego można zapragnąć - dekadenckie ciasto czekoladowe, śniadanie w formie francuskich tostów, luksusowe zabiegi spa, kabana przy basenie, a nawet piękne tereny z gajem pomarańczowym, ogrodem ziołowym, trawnikiem do gry w krokieta i hamakami ukrytymi wokół posiadłości. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie, więc jest to idealne miejsce dla rodzin, nowożeńców lub na babski weekend.

3. La Quinta Resort & Club

La Quinta Resort & Club oferuje 41 basenów, pięć mistrzowskich pól golfowych, zajęcia treningowe z przewodnikiem, rekolekcje odnowy biologicznej, wielokrotnie nagradzane spa i wiele restauracji, dzięki czemu nigdy nie zabraknie Ci rzeczy do zrobienia ani miejsc na relaks. Dzięki architekturze i wzornictwu w stylu hacjendy jest to idealna kryjówka w południowej Kalifornii.

Najlepsze dla: Ze względu na swoją wielkość, ten ośrodek jest idealny na imprezy firmowe, duże spotkania i podróże rodzinne.

4. Hotel Colony Palms

Hotel Colony Palms oferuje urocze pokoje, które zachowują równowagę pomiędzy przesadną fantazją Palm Springs, minimalizmem i hiszpańskim stylem kolonialnym. Ten 57-pokojowy hotel został zbudowany w latach 30-tych XX wieku, co nadaje mu zabawny klimat retro, a jednocześnie oferuje wszystkie udogodnienia i luksusy nowoczesnego kurortu.

Najlepszy dla: Jeśli szukasz czegoś mniejszego i centralnie położonego, to stylowe miejsce będzie idealnym miejscem na wypad.

5. Miro Haus

Biorąc pod uwagę historię Palm Springs jako wakacyjnej kryjówki dla gwiazd Hollywood od lat 20. ubiegłego wieku, nie jest niespodzianką, że Palm Springs jest pełne niesamowitych domów wakacyjnych. A teraz, dzięki Airbnb, możesz doświadczyć niektórych z nich na własnej skórze. Uwielbiamy chłodną, niewymagającą wysiłku kalifornijską elegancję Miro Haus, wystawionego na Airbnb. Z trzema sypialniami, ten przebudowany dom Alexandra może pomieścić do sześciu gości.

Najlepszy dla: Jeśli chcesz zaplanować babski wypad lub rodzinne wakacje z nieco większą prywatnością i niezależnością niż w hotelu, polecamy sprawdzić Miro Haus.

6. Hotel Ace

Ten kurort w Palm Springs wygląda jak zaniedbany, oldschoolowy motel z klimatem Denny's, który został odkryty i odnowiony przez Ace Hotel.

Najlepsze dla: Zabawne imprezy przy basenie i mnóstwo nocnego życia w okolicy sprawiają, że jest to idealne miejsce dla każdego, kto szuka bardziej żywiołowej weekendowej ucieczki, a jednocześnie chce podziwiać pustynny krajobraz i architekturę.

7. Hotel Avalon

Hotel Avalon, położony w samym centrum Palm Springs, daje Ci to, co najlepsze z obu światów. Jest centralnie położony, a jednocześnie oferuje przestrzeń i udogodnienia, dzięki którym możesz wędrować po okolicy i relaksować się przy basenie. Architektura w stylu hiszpańskim stanowi fajny kontrast dla wnętrz w stylu Hollywood Regency. Jeśli chcesz mieć coś wyjątkowego i prywatnego, wybierz prywatną willę bungalow.

Najlepsze dla: Jeśli chcesz się rozpieszczać w luksusowym ośrodku, a jednocześnie korzystać z nowych wycieczek i zajęć kulturalnych, to jest to ośrodek w centrum miasta, którego szukałeś.

Autor