Jak zwolnić adwokata rozwodowego

Adwokat rozwód pracuje dla Ciebie, to ma sens, że jeśli jesteś niezadowolony z pracy dostarczonej przez adwokata, że jesteś w stanie zerwać swoje stosunki pracy z adwokatem.

Podczas zwalniania adwokata rozwodowego nie jesteś wygodne pracy z, nie można po prostu przejść na inny. Ponieważ adwokat jest w rejestrze z sądami jako adwokat rozwód dla konkretnego postępowania prawnego, trzeba będzie upewnić się, że podejmują odpowiednie kroki przed zawarciem umowy z innym prawnikiem.

Porady dotyczące zwolnienia adwokata rozwodowego

Poniżej znajdują się kroki, które należy podjąć podczas zwalniania adwokata.

    Wniosek i zapłacić swój ostatni rachunek do adwokata. Twoje pragnienie, aby już nie pracować z adwokatem nie zrzeka się odpowiedzialności za wszelkie pieniądze należne adwokatowi. Upewnij się, że płacisz ostateczny rachunek i zażądać pokwitowania, który stwierdza, że konto zostało zapłacone w całości.Powiadomić adwokata na piśmie, że przestajesz stowarzyszenie z nim / nią i będzie zatrudniać nowego adwokata. Twój list do adwokata powinien określać powody przerwania relacji roboczej. Należy to zrobić w cywilny, biznesowy sposób.Zadzwoń do swojego urzędnika sądowego i zapytać, czy trzeba powiadomić sąd o fakcie, że adwokat nie będzie już reprezentować Cię w obecnej sprawie rozwodowej. Jest to bardzo ważne! Możesz mieszkać w dzielnicy, która wymaga powiadomienia o zmianie pełnomocnika lub może nie. W Twoim najlepszym interesie jest upewnienie się, że przekazujesz sądowi odpowiednie zawiadomienie. Można to zrobić tylko dzwoniąc i dowiadując się, co sąd uważa za właściwe zawiadomienie.Zatrudnij nowego adwokata. Po zatrudnieniu nowego adwokata upewnij się, że podejmuje on wszelkie kroki, których sądy będą od niego oczekiwać. Zapytaj nowego adwokata, kto jest odpowiedzialny za uzyskanie twoich plików od byłego adwokata. Zapytaj nowego adwokata, czy musi złożyć dokumenty w sądzie i dać zawiadomienie, że są one teraz adwokat rekordu dla sprawy.Miej nowy adwokat skontaktować się z adwokatem małżonka i dokonać wprowadzenia jako nowy adwokat rozwodu.

Czego nie robić podczas zwalniania adwokata rozwodowego

Unikaj tych działań podczas zwalniania adwokata rozwodowego:

    Nie stracić swój chłód z adwokatem. Jeśli jesteś niezadowolony z usług świadczonych, przejdź do nowego adwokata bez flaming starego adwokata.Podczas rozmowy z nowymi adwokatami, nie mów negatywnie o swoim starym adwokacie. Adwokaci rozwodowi często pracują razem w systemie Sądu Rodzinnego. Co mówisz do jednego dostaniesz z powrotem do drugiego. Adwokaci są bardziej zaniepokojeni ich relacji z sobą niż ich relacji z tobą. Nie stawiaj nowego adwokata w pozycji konieczności wyboru, kto ma być lojalny wobec, ty lub twój stary adwokat.Kiedy mówisz do personelu sądowego, nie mów negatywnie o swoim starym adwokacie. Jeśli masz problemy ze swoim starym prawnikiem, podjąć, że z państwa Bar Association. Nie chcesz stać się znany jako klient z piekła rodem, który mówi każdemu, kto będzie słuchał, jak zły był twój stary adwokat. To będzie odzwierciedlać więcej negatywnie na ciebie niż twój stary adwokat.

Autor