Gdzie są najlepsze miejsca, aby spotkać singli?

Masz dość barowej sceny, ale nie znasz innych miejsc, w których możesz spotkać tych, którzy są niezrzeszeni? Jeśli nie możesz wymyślić ani jednego pomysłu, jeśli chodzi o znalezienie miejsc, w których można spotkać innych singli, nie szukaj dalej niż te 11 gorących miejsc. Dobrą wiadomością jest to, że istnieje wiele miejsc, w których możesz spotkać wiele innych ryb w morzu.

1. Coffee Shops

Następnym razem, gdy czekasz w kolejce do swojego podpisu napój kawowy, spójrz na tych wokół ciebie. Nigdy nie było łatwiej nawiązać z kimś rozmowę, pytając, co on lub ona zamierza zamówić i/lub czy próbował już najnowszego smaku napoju. Przerwa na kawę to idealny moment, aby przełamać lody z kimś nowym.

2. Sklepy spożywcze

Zakupy dla jednej osoby? Wybierasz się do supermarketu po pracy? Jest prawdopodobne, że znajdziesz innych singli w sklepie spożywczym, którzy robią dokładnie to samo. Więc następnym razem, gdy jesteś w dziale produktów, prosząc o rekomendację owoców może pomóc rozmowa rośnie między tobą a innym kupującym, który może okazać się jabłko z oczu.

3. Imprezy dla absolwentów

Wydarzenia szkolne mogą być świetnym miejscem do poznania innych singli, ponieważ już wiesz, że masz główną wspólność z tymi wokół ciebie. Czy jest to wydarzenie dla szkoły średniej, college'u, grad school, a nawet szkoły podstawowej, pogawędki o dniach przeszłości może pomóc włączyć kolegę z klasy do bratniej duszy.

4. Sklepy z elektroniką

Potrzebujesz nowego telewizora? Szukasz nowego tabletu? Sklepy z elektroniką są straszne miejsca, aby spotkać inne hotties na rynku, którzy szukają najgorętszych elektroniki na rynku. Więc następnym razem jesteś picking out nowy telefon, nie wahaj się rozpocząć rozmowę w osobie z tych wokół ciebie.

5. W ligach sportowych

Jesteś supergwiazdą softballu? Siłą na boisku do piłki kopanej? Dołączenie do ligi sportowej może być zabawne i ekscytujące sposób na poznanie innych singli, którzy podzielają swoją pasję do gry i grają w grę randkową, jak również. Posiadanie konkurencyjnej krawędzi może dać ci przewagę, gdy szukasz przejść z pary kolegów z zespołu do prawdziwej pary.

6. Siłownia

Praca na siłowni może zdziałać cuda dla swojego życia randkowego, jak stawiasz się w doskonałej pozycji, aby spotkać innych singli, a jednocześnie coraz swoje ciało w doskonałej formie. Następnym razem, gdy potrzebujesz spotter, szukasz demonstracji pewnej maszyny, a nawet chcesz zalecenie smoothie dla baru przekąsek, można ćwiczyć usta i łatwo rozpocząć rozmowę z tymi wokół ciebie.

7. Wolontariat

Pomaganie innym może dać Ci świetną okazję do poznania singli, którzy dzielą swoją pasję do dawania, bez względu na dobroczynność lub przyczyny. I podczas gdy robisz pozytywny wpływ w życiu tych wokół ciebie, jesteś również otwarcie się na możliwość poznania kogoś nowego, kto może zrobić pozytywny wpływ w swoim życiu randkowym.

8. Parki dla psów

Nawet jeśli nie masz psa, idąc do parku dla psów może otworzyć się na świat singli, którzy szukają czegoś więcej niż tylko miłości szczeniaka. Najlepszy przyjaciel człowieka może pomóc Ci rozpocząć rozmowę z kolegą entuzjastą psów, który ma potencjał, aby stać się czymś więcej niż tylko przyjacielem.

9. Śluby

Jeśli jesteś singlem i szukasz do mingle, nadszedł czas, aby spojrzeć na plus, jak wesela mogą być doskonałą okazją do poznania innych, którzy uczestniczą bez plus jeden. Pytając kogoś, jak znają panny młodej i pana młodego jest łatwy sposób, aby uderzyć do rozmowy, która może pomóc parlay zaproszenie do strajku kilka ruchów na parkiecie.

10. Zajęcia z gotowania

Dlaczego nie nauczyć się nowych umiejętności podczas kontynuowania poszukiwania, aby poznać kogoś nowego? Zapisując się na zajęcia z gotowania przeznaczone dla singli może pomóc wprowadzić Cię do innych, którzy są również dokonywania posiłków dla jednego. W tym przypadku, zbyt wielu kucharzy w kuchni nie jest złą rzeczą.

11. Poczekalnie na lotnisku

Gdy Twój lot przygotowuje się do startu, jest to doskonała okazja, aby sprawdzić, czy rozmowa z pasażerami solo wokół Ciebie nabiera tempa. Rozpoczęcie rozmowy o miejscu docelowym, do którego zmierzasz, może pomóc ustawić scenę dla romansu, aby rozpocząć lot.

Autor