Znalezione: 10 najlepiej sprzedających się książek o szczęściu na Amazon

Kiedy wkraczasz w dorosłość, słowo "lato" nie niesie już ze sobą tej samej odurzającej obietnicy wolności i relaksu. Jednak niezależnie od harmonogramu pracy, twierdzimy, że cieplejsze miesiące to nadal świetny czas na nadrobienie zaległości w czytaniu - dni na plaży, wycieczki objazdowe i weekendowe wypady praktycznie błagają o zatracenie się w nowej książce.

Podczas gdy wciągająca beletrystyka nigdy nie powinna być niedoceniana, uwielbiamy poczucie celu i spełnienia, które czerpiemy z odkrywania sekcji samopomocy, zwłaszcza książek o szczęściu. W związku z tym przeszukaliśmy stronę bestsellerów Amazon w poszukiwaniu najlepszych książek na ten temat, tworząc poniższą listę 10 najlepszych lektur na temat szczęścia według witryny e-commerce. Od minimalizmu i pozytywności po psychologię osobowości i Dalajlamę, każdy znajdzie coś dla siebie. Przeczytaj podsumowanie każdej książki poniżej, zgodnie z cytatami z Amazon.

1. Subtelna sztuka nie dawania dupy

Subtelna sztuka nie dawania dupy autorstwa Marka Mansona $15 Sklep

"W tym definiującym pokolenie poradniku samopomocy, supergwiazda bloger przecina bzdury, aby pokazać nam, jak przestać próbować być" pozytywnym "przez cały czas, abyśmy mogli naprawdę stać się lepszymi, szczęśliwszymi ludźmi".

2. Unfu*k Yourself

Unfu*k Yourself autorstwa Gary'ego Johna Bishopa $15 Sklep

"W tym prostym podręczniku [Bishop] daje ci narzędzia i porady, których potrzebujesz, aby zburzyć żużel, który cię obciąża i stać się prawdziwie nieuszkodzoną wersją siebie. "Obudź cud, którym jesteś" - radzi. "Oto, o czym zapomniałeś: Jesteś pieprzonym cudem istnienia". To nie inni ludzie stoją ci na drodze, to nawet nie okoliczności blokują twoją zdolność do rozwoju, to ty sam i negatywna mowa, którą sobie powtarzasz".

3. Żegnajcie, rzeczy

Żegnaj, Rzeczy autor: Fumio Sasaki $16 Sklep

"Fumio Sasaki nie jest oświeconym ekspertem od minimalizmu ani guru organizacji, takim jak Marie Kondo-jest po prostu zwykłym facetem, który był zestresowany i nieustannie porównywał się do innych, aż pewnego dnia postanowił zmienić swoje życie, żegnając się ze wszystkim, czego nie potrzebował. W Goodbye, Things Sasaki skromnie dzieli się swoim osobistym doświadczeniem minimalistycznym, oferując konkretne wskazówki dotyczące procesu minimalizacji i ujawniając, w jaki sposób nowy ruch minimalistyczny może nie tylko przekształcić twoją przestrzeń, ale także naprawdę wzbogacić twoje życie".

4. You Are a Badass

Jesteś twardzielem Jen Sincero $10 Sklep

"W tym odświeżająco zabawnym poradniku, bestsellerowa autorka i podróżująca po świecie trenerka sukcesu Jen Sincero serwuje 27 rozdziałów pełnych przezabawnie inspirujących historii, mądrych rad, łatwych ćwiczeń i okazjonalnych przekleństw, pomagając ci zidentyfikować i zmienić samosabotujące przekonania i zachowania, które powstrzymują cię przed osiągnięciem tego, czego chcesz [i] stworzyć życie, które całkowicie kochasz."

5. Cztery umowy

Cztery umowy Don Miguel Ruiz $5 Sklep

"W Czterech umowach autor bestsellerów don Miguel Ruiz ujawnia źródło samoograniczających przekonań, które okradają nas z radości i powodują niepotrzebne cierpienie. Opierając się na starożytnej mądrości Tolteków, Cztery umowy oferują potężny kodeks postępowania, który może szybko przekształcić nasze życie w nowe doświadczenie wolności, prawdziwego szczęścia i miłości".

6. Księga radości

Księga radości autorstwa Dalajlamy $14 Sklep

"Laureaci Pokojowej Nagrody Nobla Jego Świątobliwość Dalajlama i arcybiskup Desmond Tutu przeżyli ponad pięćdziesiąt lat wygnania i miażdżącej duszę przemocy ucisku. Pomimo swoich trudności - lub, jak powiedzieliby, z ich powodu - są oni dwoma najbardziej radosnymi ludźmi na naszej planecie. Ta książka oferuje nam rzadką okazję do przeżycia ich zdumiewającego i bezprecedensowego tygodnia razem, od pierwszego uścisku do ostatniego pożegnania".

7. Make Your Bed

Make Your Bed William H. McRaven $11 Sklep

"17 maja 2014 r. admirał William H. McRaven przemówił do absolwentów Uniwersytetu Teksańskiego w Austin w dniu ich zakończenia. Podzielił się dziesięcioma zasadami, których nauczył się podczas szkolenia Navy SEAL, które pomogły mu pokonać wyzwania nie tylko podczas szkolenia i długiej kariery w marynarce wojennej, ale także przez całe życie; i wyjaśnił, w jaki sposób każdy może wykorzystać te podstawowe lekcje, aby zmienić siebie - i świat - na lepsze. Oryginalne przemówienie admirała McRavena stało się wirusowe z ponad 10 milionami wyświetleń. Opierając się na podstawowych założeniach przedstawionych w swoim przemówieniu, McRaven opowiada teraz historie z własnego życia i ludzi, których spotkał podczas służby wojskowej, którzy radzili sobie z trudnościami i podejmowali trudne decyzje z determinacją, współczuciem, honorem i odwagą ".

8. Droga powrotna do ciebie

Droga powrotna do ciebie autor: Ian Morgan Cron i Suzanne Stabile $17 Sklep

"Enneagram to starożytny system typów osobowości z niezwykłą dokładnością opisujący, w jaki sposób ludzie są okablowani, zarówno pozytywnie, jak i negatywnie. W książce The Road Back to You Ian Morgan Cron i Suzanne Stabile tworzą unikalne podejście - praktyczny, kompleksowy sposób dostępu do mądrości Enneagramu i odkrywania jego powiązań z duchowością chrześcijańską w celu głębszego poznania Boga i nas samych".

9. 10% Happier

10% szczęśliwszy autor: Dan Harris $9 Sklep

"Prezenter Nightline Dan Harris wyrusza w nieoczekiwaną, zabawną i głęboko sceptyczną odyseję przez dziwne światy duchowości i samopomocy, i odkrywa sposób na osiągnięcie szczęścia, który jest naprawdę osiągalny. Wszyscy mamy głos w głowie. To on sprawia, że niepotrzebnie tracimy panowanie nad sobą, kompulsywnie sprawdzamy pocztę e-mail, jemy, gdy nie jesteśmy głodni i skupiamy się na przeszłości i przyszłości kosztem teraźniejszości. Większość z nas założyłaby, że utknęliśmy z tym głosem - że nic nie możemy zrobić, aby go powstrzymać - ale Harris natknął się na skuteczny sposób, aby to zrobić. Jest to dalekie od cudownych lekarstw sprzedawanych przez samopomocowych pływaków, których spotkał; zamiast tego jest to coś, co zawsze uważał za niemożliwe lub bezużyteczne: medytacja ".

10. Prosta wiara pana Rogersa

Prosta wiara pana Rogersa Amy Hollingsworth $15 $8 Sklep

"Osiem lat przed śmiercią Fred Rogers spotkał autorkę, pedagoga i mówcę Amy Hollingsworth. To, co zaczęło się od wywiadu telewizyjnego, przerodziło się we wspaniałą przyjaźń obejmującą dziesiątki listów szczegółowo opisujących siłę napędową tego łagodnego człowieka o niezwykłym wpływie. Pedagog? Filozof? Psycholog? Minister? Oto intymny portret prawdziwego pana Rogersa".

Autor