Blake Lively o kobiecości, rodzicielstwie i Dniu Matki

Można sobie tylko wyobrazić, jak to jest dorastać z Blake Lively jako matką. Jest odnoszącą sukcesy aktorką, której w jakiś sposób udaje się być jednocześnie efektowną i bezwysiłkową, a jednocześnie wydaje się być jedną z najbardziej wiarygodnych kobiet w Hollywood. Na przykład mama dwójki dzieci wystąpiła na czerwonym dywanie podczas Met Gala 2019 w naprawdę oszałamiającej sukni Versace, której uszycie zajęło podobno ponad 600 godzin. Chociaż wyglądała jak coś prosto z barokowego obrazu, powiedziała Vanity Fair, że następnego dnia wstała o 7 rano na sesję walki ze swoim trenerem.

Blake Lively o kobiecości

"Fajnie jest być kobietą", powiedziała magazynowi, "ponieważ możesz udawać, że przebierasz się za królową, a potem możesz skopać tyłek i walczyć. Cieszę się, że moje córki mogą to zobaczyć, pełne spektrum kobiecości". Lively wydaje się być dumna z bycia wzorem do naśladowania dla swoich dzieci i nie bez powodu. Poważnie podchodzi do swojej pracy, docenia okazje, które ma, aby wystroić się na ekstrawagancki romans, rozkoszuje się czasem spędzonym na siłowni i pracuje, aby zapewnić normalne życie swojej rodzinie (trudno byłoby znaleźć w Internecie zdjęcie dwóch córek Lively i męża Ryana Reynoldsa, Jamesa i Ines).

To jednak nie wszystko, co podoba nam się w stylu rodzicielskim Blake Lively i Ryana Reynoldsa. Poniżej zebraliśmy nasze ulubione rodzicielskie zachowania, które internet utrwalił dla potomności:

O uczeniu się rodzicielstwa na bieżąco

HuffPost zacytował przemyślenia Lively na temat związku między rodzicielstwem a improwizacją: "Czy wiem, jak być najlepszym rodzicem dla córki? Nie, nie mam pojęcia. Wszystko, co mogę zrobić, to dzielić się tym, co myślę - i uczyć się od innych".

O wychowywaniu autentycznych dzieci

Lively powiedziała kiedyś Refinery29: "Jest świadomość tego, na co będą narażone i co dorastają" i dodaje: "Dla mnie ważne jest, aby moje córki wiedziały, że to nie jest prawdziwe życie. Widzą mnie ubraną w te wszystkie włosy i makijaż, ale widzą mnie też bez tego. Chcę, aby widziały obie strony, ponieważ nigdy nie ma tylko jednej strony".

O wdzięczności

Z okazji Dnia Matki Lively bardziej koncentruje się na odwdzięczaniu się innym niż na otrzymywaniu czegokolwiek dla siebie. "Czuję się taka szczęśliwa, że moje dzieci mają więcej niż to, czego potrzebują" - powiedziała podczas obchodów Dnia Matki Baby2Baby i Shutterfly oraz zbiórki pieniędzy dla rodzin o niskich dochodach w Nowym Jorku. "W Dniu Matki zaczynasz być chciwy - "Czego chcę na Dzień Matki?" - a ja mam wszystko, czego potrzebuję, a nawet trochę" - przyznała aktorka. "To bardzo ważne, aby myśleć nie tylko o sobie" - mówi.

Autor