Medium medyczne Gwyneth Paltrow mówi, że te pokarmy zmienią twoje życie

Po tym, jak byliśmy świadkami wzrostu popularności oleju do ssania i kawy kuloodpornej z pierwszej ręki, nie sądziliśmy, że cokolwiek może nas zaszokować w świecie holistycznego zdrowia. Tak było do czasu, gdy poznaliśmy sławne medium medyczne Anthony'ego Williama za pośrednictwem Goop. Opisany jako "inny świat" przez Gwyneth Paltrow, William przekazuje głos boskiej siły zwanej Duchem, aby zidentyfikować tajemnicze przyczyny problemów zdrowotnych i wellness swoich pacjentów. W swojej książce "Medical Medium Life-Changing Foods" William ujawnił swoje cztery najlepsze "cudowne pokarmy". W ekskluzywnym wywiadzie dla Goop zdradza, dlaczego cztery pokarmy zmienią Twoje życie i mają moc uzdrawiania zarówno ciała, jak i umysłu.

Jabłka

"Nigdy nie lekceważ potęgi jabłka. Właściwości przeciwzapalne tego owocu sprawiają, że jest on najlepszym wyborem, gdy zmagasz się z praktycznie każdą chorobą. Zapalenie mózgu (zapalenie mózgu), IBS (zapalenie jelit) i infekcje wirusowe (które mogą powodować zapalenie nerwów) to tylko kilka warunków, w których jabłka mogą odgrywać krytyczną rolę odżywczą, uspokajając twój system poprzez zmniejszenie obciążenia wirusowego i bakteryjnego, które tworzą stan zapalny."

Seler

"Seler jest jednym z najpotężniejszych pokarmów przeciwzapalnych, ponieważ głodzi nieproduktywne bakterie, drożdże, pleśń, grzyby i wirusy, które są obecne w organizmie i wypłukuje ich toksyny i pozostałości z przewodu jelitowego i wątroby. Podczas gdy seler może wydawać się niektórym jak mdłe, nudne jedzenie, jest niczym innym. Oprócz powyższych, seler poprawia funkcjonowanie nerek, pomaga przywrócić pracę nadnerczy, a nawet może przynieść ulgę dla umysłu i wzorców myślowych, z jego soli mineralnych karmienia aktywność impulsów elektrycznych i wspieranie funkcji neuronów, co jest kluczowe, jeśli cierpisz z ADHD, mgły mózgu lub utraty pamięci."

Surowy Miód

"Jeśli czujesz się pozbawiony kontaktu z cudami, to ponownie zapoznaj się z miodem. Nieprzetworzony miód w swojej surowej, żywej postaci jest niczym innym jak cudem od Boga i ziemi. Miód uratował ludzkie życie w drastycznych czasach głodu, a w przyszłości znów stanie się kluczowy jako pokarm zapewniający nam przetrwanie. Nie musisz jednak znajdować się w tragicznych okolicznościach, aby czerpać korzyści z miodu. Zastanów się przez chwilę, czym tak naprawdę jest ten dziki pokarm: nektarem. To płynne złoto, które może odmienić Twoje życie".

Ginger

"W tym świecie żyjemy dzięki reakcji. Imbir jest jednym z najważniejszych narzędzi do dawania sobie wytchnienia od stanu reaktywnego. Imbir jest ostatecznym środkiem przeciwskurczowym. Filiżanka herbaty z imbirem może uspokoić rozstrój żołądka i rozluźnić wszelkie inne obszary napięcia nawet na 12 godzin. Imbir nie działa jak tonik dla nerwów, lecz jak tonik dla organów i mięśni, dając organizmowi do zrozumienia, że może odpuścić, że wszystko jest pod kontrolą."

Autor