Match.com Recenzja

Jeden z największych serwisów randkowych wokół dzisiaj, Match.com ma ogromne członkostwo, jak również wiele dzwonków i gwizdków znaleźć tylko na ich stronie. Ale bez przyzwoitego sposobu na przeglądanie usług przed zapisaniem się, czy strona jest naprawdę tego warta?

Przegląd z Match.com

"Tylko w zeszłym roku ponad 500,000 singli znalazło znaczące relacje poprzez Match.com's online personals i singles ads. Match.com był pionierem w branży randek internetowych, uruchamiając w 1995 roku to, co jest teraz najbardziej rozpoznawalnym serwisem randkowym na świecie, a dziś obsługuje ponad 15 milionów singli w 240 krajach."

Co zawiera członkostwo

Match.com ma bardzo zdrowy budżet na poprawki i funkcje, co jest oczywiste, jak tylko klikniesz na link, aby odwiedzić stronę. Snazzy układ, łatwe w użyciu funkcje wyszukiwania i liczne magazyny, biuletyny i kolumny porad uzupełniają już zapełnioną stronę.

Co jest jednak bardziej interesujące, to to, czego strona nie posiada: czatu lub funkcji komunikatora. Ponadto, darmowi członkowie nie mogą spojrzeć na czyjś profil, a tym bardziej odpowiedzieć na członka płacącego, który wysłał im e-mail bez uprzedniego uiszczenia miesięcznej opłaty. Możesz podglądać trochę po utworzeniu profilu (zwanego "portretem"), ale nie zajdziesz daleko bez zostania pełnoprawnym członkiem. Nie ma prawdziwego sposobu, aby zobaczyć witrynę bez chwytania karty kredytowej, będziesz chciał przeczytać Warunki użytkowania w pełni (które nadal nie są bardzo nadchodzące) przed zapisaniem się.

Unikalne funkcje

To jest, gdzie Match.com wyróżnia się znacznie powyżej i poza większość innych stron randkowych dzisiaj. Ich specjalne funkcje przewyższają regularne - tak bardzo, że nie ma wystarczająco dużo miejsca, aby wymienić je wszystkie. Wybrane kilka w czasie delegowania, są:

    MatchWords: Podobne do słów kluczowych używanych w ulubionej wyszukiwarce, użytkownicy mogą zdefiniować listę słów, z którymi inni użytkownicy mogą je wyszukać. Dostaniesz nawet listę niektórych z ostatnio dodanych i najbardziej popularnych MatchWords, abyś mógł zacząć.Match.com Platinum: Spersonalizowany, profesjonalny matchmaker jest dostępny dla użytkowników, którzy nie mają czasu na przeszukiwanie portretów na Match.com.MindFindBind With Dr. Phil: Dla tych, którzy potrzebują pomocy w rozpoczęciu randek online, Dr. Phil's Match.com ekskluzywny miesięczny program poprowadzi Cię przez to, jak uzyskać swój umysł gotowy na randki, jak znaleźć kogoś idealnego dla Ciebie, a następnie jak związać / związać się z nimi w czasie.

Koszty członkostwa

Niestety, firma utrzymuje ich strukturę cenową dość ukryte, i to zajmuje trochę wyszukiwania, aby dowiedzieć się dokładnie, co ich opłaty i warunki są; na przykład, strona Warunki rozliczeniowe pojawia się puste i ich strona subskrypcji nie wspomina o kosztach towarzyszących. Upewnij się, że przeczytasz drobny druk przed podaniem stronie (lub jakiemukolwiek portalowi randkowemu) swojej karty kredytowej, ponieważ normalną praktyką jest automatyczne naliczanie opłat za kolejny miesiąc (lub za pakiet, który wybrałeś wcześniej) po zakończeniu okresu świadczenia usługi.

W momencie zamieszczenia, obecny miesięczny koszt wahał się od 16,99 do 23,99/miesiąc USD, z dodatkowymi kosztami dla niektórych z ich unikalnych funkcji. Akceptują Visa, Mastercard, a ostatnio Pay Pal jako metody płatności.

Dolna linia na tej recenzji Match.com

Czy użyłbym Match.com, aby poznać kogoś? To jest trudna część dla mnie. Używałem Matcha od jego powstania (który był właściwie stroną z ogłoszeniami, ale to inny artykuł), ale nie spotkałem ani jednej duszy z niego w ciągu ponad dekady.

Teraz moi klienci, czytelnicy i przyjaciele mają, a wiele z nich znalazło miłość, a nawet małżeństwo poprzez stronę. Z jakiegoś powodu, ja nie. Mam zero problemu z rozpoczęciem rozmowy z kimś, lub przyciągania interesujących potencjałów na każdym innym serwisie randkowym, to tylko Match. Dlaczego uważam, że tak jest?

Odkryłem, że dla ludzi takich jak ja, którzy mają określony zakres wieku, że wolą (mój wiek lub +/- 5 lat), dostać kilka trafień tutaj. Dlaczego? Match lubi informować Cię, jaki przedział wiekowy jest dla Ciebie najbardziej atrakcyjny - co w moim przypadku obejmuje głównie dużo starszych mężczyzn. Zmieniam ustawienia, a nadal dostaję dużo starszych mężczyzn. Płacę, dostaję dużo starszych mężczyzn. Kontaktuję się z mężczyznami w moim wieku i nada. Nic. Rozmawiałam z innymi kobietami w wieku 30 lat i starszymi, które miały podobne doświadczenia, więc to może być problem w tym przypadku.

Czy polecam Match.com? Tak. Powiedziałbym, że to dobry, solidny wybór, jeśli masz pieniądze, i zdecydowanie polecam aplikację, jak również ich osobiste wydarzenia (szukaj "Stir Events" na stronie internetowej). Dla tych, którzy mają specyficzne potrzeby w odniesieniu do wieku, religii, lub z alternatywnym stylem życia randki, prawdopodobnie poleciłbym bardziej niszowy serwis randkowy zamiast, lub przynajmniej taki, który pozwala wybrać te znaczniki z definitywnym Tak lub Nie.

Autor