7 najlepszych weekendowych wypadów w pojedynkę, które nie sprawią, że poczujesz się samotny

Większość ludzi zgodzi się, że ważne jest, aby podróżować samotnie przynajmniej raz - nic nie może się równać z odkrywaniem siebie, doświadczeniami i znajomościami, które nawiążesz podczas samotnej podróży. Ale jeśli kiedykolwiek dotarłeś do hotelowego baru na plaży gdzieś daleko, nie mając nikogo do rozmowy poza barmanem, wiesz, że podróżowanie w pojedynkę (i czerpanie z tego przyjemności) jest łatwiejsze do powiedzenia niż do zrobienia... aż do teraz.

Nowe firmy turystyczne dostrzegły fakt, że większość millenialsów dłużej żyje samotnie, dłużej pozostaje singlami i prowadzi intensywne życie z wymagającą karierą. Oto one: hiper-wyselekcjonowane krótkie weekendowe wyjazdy w pojedynkę oparte na osobistych zainteresowaniach, czasie i budżecie. Hotele również wskoczyły do pociągu podróżującego samotnie, oferując pakiety odnowy biologicznej, rekolekcje i inne wspólne zajęcia, aby zapewnić gościom zdrowie, szczęście i rozrywkę. Podróżowanie w pojedynkę nie oznacza już samotnego przemierzania ulic obcego miasta.

Gotowy, by spróbować podróżowania solo? Wybraliśmy najlepsze weekendowe wypady w pojedynkę, aby przetestować wody.

Dla motyla towarzyskiego: For the Love of Travel

For the Love of Travel oferuje wyjazdy grupowe dla osób w wieku od 25 do 39 lat i jest to coś więcej niż przeciętna wycieczka Contiki. Oprócz większych wycieczek międzynarodowych, firma oferuje weekendową serię miast we współpracy z Thrillist. Zwiedzaj Portland, Seattle, Los Angeles, Chicago, San Francisco, Vancouver, Nowy Orlean, Austin i inne miasta w małych grupach. Przekonasz się, że nie ma lepszego sposobu na odkrycie nowego miasta niż z grupą nowych przyjaciół.

Dla uważnej duszy: The Standard Retreats

Znajdź równowagę w Miami Beach w malowniczym Standard Hotel & Spa. Ten wspaniały obiekt, położony na wyspie u wybrzeży South Beach, organizuje weekendowe rekolekcje wellness, które obejmują jogę, kondycję taneczną i medytację z przewodnikiem.

Dla wolnego ducha: Wanderlust

Znajdź swoją prawdziwą północ na Wanderlust, serii festiwali odbywających się w całej Ameryce Północnej, od pięknego Whistler w Kanadzie po jezioro Tahoe w Kalifornii. Czterodniowe festiwale wypełnione są występami muzycznymi, programami jogi i medytacji, grupowymi wędrówkami, biegami i przejażdżkami rowerowymi, a także różnorodnymi wykładami i warsztatami. Jedno jest pewne: nie będziesz się nudzić.

Dla entuzjastów dobrej zabawy: Hotel Asbury

Jeśli rekolekcje nie są twoją pasją, ale nadal chcesz poczuć się częścią akcji, zrezygnuj ze standardowego hostelu i udaj się na Jersey Shore (tak, dobrze przeczytałeś) do hotelu Asbury. Rewitalizując cały region, Asbury jest brooklyńską wersją Hamptons - oferuje wieczory kinowe na świeżym powietrzu, muzykę na żywo, jogę o wschodzie słońca i wiele więcej.

Dla smakoszy jogi: Yogascapes

Yogascapes oferuje odosobnienia w całym kraju i na świecie, w pięknych miejscach od Sonomy po Nikaraguę. Krótsze weekendowe rekolekcje są zazwyczaj organizowane w Stanach Zjednoczonych, a w 2020 roku odbywają się wycieczki na Filipiny, do Chorwacji i Kalifornii. Każde odosobnienie jest wyjątkowe i zapewnia intensywny program jogi, warsztaty odnowy biologicznej, niesamowite zdrowe jedzenie i inspirującą przygodę.

Dla plażowicza: Surf Yoga Beer

Surf Yoga Beer oferuje idealne połączenie surfingu, odnowy biologicznej i zdrowej dawki imprezowania dla tych, którzy chcą się rozluźnić. Dzięki rekolekcjom w oszałamiających lokalizacjach od Ibizy po Hawanę, jest to dobrze wyważony harmonogram dla tych, którzy chcą go zmienić. Krótsze rekolekcje trwają zazwyczaj cztery dni i odbywają się w takich krajach jak Islandia, Włochy i Maroko.

Dla podróżujących w butikach: Miraval

Pięciogwiazdkowy ośrodek Miraval w Arizonie oferuje pakiety odnowy biologicznej, które obejmują zabiegi spa, łaźnie parowe, zdrowe posiłki, jogę, medytację, fitness, wykłady, piesze wycieczki i fotografię. Jeśli potrzebujesz odłączyć się i naładować przez kilka dni, jest to miejsce, w którym możesz to zrobić w luksusie i stylu.

Autor