18 rzeczy do zrobienia w nocy w zależności od nastroju

Jak się czujesz, gdy zachodzi słońce i jesteś gotowy nazwać ten dzień dniem? Podekscytowany i w końcu gotowy, by się obudzić? A może jesteś czcicielem słońca, który lubi wstawać wcześnie i kłaść się do łóżka przed 20:00? Większość z nas plasuje się gdzieś pośrodku, a jeśli przez cały dzień byłeś zajęty pracą lub zwiedzaniem, może się okazać, że nie masz planów, gdy nadejdzie noc. Aby pomóc Ci jak najlepiej wykorzystać wieczór, stworzyliśmy obszerną listę rzeczy do zrobienia w nocy w zależności od nastroju.

Niezależnie od tego, czy boisz się ciemności i wstajesz wcześnie, czy ożywiasz się po zachodzie słońca, zadbaliśmy o to, aby uwzględnić zajęcia dla tych, którzy po prostu chcą być produktywni i skreślić rzeczy z listy rzeczy do zrobienia, a także dla każdego, kto szuka dobrej zabawy. Zacznij więc planować i ciesz się na nadchodzącą noc.

Wielka noc na mieście

  Zbierz swoich przyjaciół i zaplanuj nocny wypad do baru. Aby uczynić rzeczy nieco bardziej interesującymi, rozważ wybranie składu funky barów nurkowych lub retro speakeasies. Świetną opcją jest też wyjście na dach. Wypróbuj kluby komediowe, lokalne przedstawienia teatralne i wciągające zespoły teatralne. Możesz też zdecydować się na coś bardziej formalnego, jak wyjście do opery, na balet lub symfonię. To świetna wymówka, by się wystroić. Zmień swoje codzienne aktywności na randki, niezależnie od tego, czy oznacza to znalezienie potencjalnej pierwszej randki w aplikacji randkowej, czy też traktowanie swojego długoterminowego partnera. Zmień ten wieczór w romantyczny.
  Kup bilety na koncert. To od Ciebie zależy, czy pójdziesz sam, z przyjaciółmi, czy z drugą połówką. Nawet jeśli nie znasz artysty, możesz świetnie się bawić słuchając muzyki na żywo i tańcząc. Przekonaj jednego ze swoich przyjaciół, aby zorganizował imprezę domową lub zgłoś się na ochotnika, jeśli masz na to ochotę. Jeśli brzmi to zbyt ambitnie, zaproponuj zorganizowanie małego koktajlu lub kolacji z kilkoma przyjaciółmi, a następnie udaj się na miasto. Poszukaj informacji o lokalnych wydarzeniach, imprezach i nietypowych miejscach, a następnie zaplanuj wycieczkę kulturalną do tych, które wpadną Ci w oko. Sprawdź otwarcia galerii, bary karaoke, sale taneczne, lodowiska, kręgielnie i escape roomy.

Zabawny wieczór z przyjaciółmi

  Wybierz się na nocny spacer, wędrówkę lub trening na siłowni, która jest otwarta do późna. Jeśli masz dużo energii, ale nie masz ochoty na imprezowanie, jest to świetna alternatywa. Zaproś wszystkich znajomych na wieczór z winem i serem. Poznajcie się lepiej, zadając te 30 pytań, gdy wino będzie już płynąć, a ser nadejdzie. Zaplanuj piżamową imprezę ze wszystkimi nostalgicznymi ulubieńcami, które pamiętamy z dzieciństwa. Nadszedł czas, aby wyciągnąć maski na twarz i zagrać w rundę M.A.S.H.
  Spraw, by rodzinny wieczór gier znów był zabawny, zamawiając ulubiony posiłek, a następnie grając w ciekawe gry karciane z najbliższymi. Zapisz się na wieczorną lekcję gotowania lub sprawdź, czy są jacyś prywatni nauczyciele gotowania, którzy mogą udzielić ci lekcji w domu. Zaproś kilku przyjaciół i naucz się czytać z dłoni i kart tarota. Następnie przepowiadajcie sobie nawzajem przyszłość.

Cicha noc w domu

  Zdobądź książkę, którą chciałeś przeczytać, a następnie zwiń się z nią w łóżku. Kto powiedział, że musisz dziś robić cokolwiek innego? Przygotuj sobie domowy posiłek, a następnie ciesz się nim przed telewizorem lub z dobrą książką w ręku. To doskonała okazja do wypróbowania nowego przepisu. Wybierz się na długą przejażdżkę po mieście lub idź na spacer po mieście i wypij drinka w kawiarni na świeżym powietrzu, aby poobserwować ludzi.
  Wyciągnij mopa. Może nie brzmi to jak najbardziej ekscytujący plan na wieczór, ale jeśli jest środek tygodnia pracy i byłeś zbyt zajęty, aby nadrobić zaległości w żmudnych czynnościach domowych, takich jak płacenie rachunków, pranie i mycie podłóg, poświęć dzisiejszy wieczór na sprawdzenie ich z listy rzeczy do zrobienia. Spędź cały wieczór na rozpieszczaniu siebie. Mówimy tu o maseczkach na twarz, kąpielach z bąbelkami i manicure. Następnie połóż się wcześnie na sesję relaksacyjną w ulubionej piżamie. Zorganizuj samotne oglądanie wszystkich ulubionych filmów i seriali z dzieciństwa (lub przynajmniej niektórych z nich, ponieważ prawdopodobnie nie da się ich wszystkich wcisnąć w jeden wieczór).

Niezbędne produkty

Byredo Świeca zapachowa Carrousel $85 Sklep
Slip Slip(TM) For Beauty Sleep "Slipsilk(TM)" Maska do spania z czystego jedwabiu $50 Sklep
Herbivore Botanicals Herbivore Botanicals Coco Rose Coconut Oil Body Polish - Kokosowy olejek do ciała $36 Sklep

Autor