20 fantastycznych sposobów na wykorzystanie dnia przestępnego

Rok przestępny oznacza, że mamy jeden dzień więcej - 29 lutego. Ponieważ jestem typem osoby, która uwielbia wszelkie powody do zabawy, uważam, że 29 lutego należy zrobić coś wyjątkowego. Zastanawiasz się, co mam na myśli? Oto 20 fantastycznych sposobów na wykorzystanie dnia przestępnego.

Zorganizuj improwizowaną kolację.

Sekret, jak zrobić to w mniej niż dwie godziny? Chińszczyzna na wynos i piękna porcelana.

Kup nową, super ładną sukienkę.

Idź do Forever 21 i kup coś fajnego, co kojarzy się z wiosną. Po wyjściu ze sklepu załóż do niej buty. Zawsze, gdy będziesz ją nosić w przyszłości, nazywaj ją swoją sukienką na dzień przestępny.

Zrób sobie manicure lub depilację.

Zacznij tydzień od sesji upiększającej.

Zabierz przyjaciółkę, która jest fotografem, i zróbcie sobie sesję zdjęciową.

Zrób sobie balonowe zwierzę mocy, a następnie poproś przyjaciela, aby pstryknął Ci zdjęcia przed głównymi atrakcjami turystycznymi w Twoim mieście. Potrzebujesz więcej inspiracji? Zrób sobie zdjęcia w akcji, na których skaczesz z radości przed atrakcjami.

Upiecz cynamonowe bułeczki.

Przynieś je do pracy jako śniadaniową niespodziankę dla swoich kolegów. Życz wszystkim udanego dnia przestępnego!

Zadzwoń do kogoś, z kim nie rozmawiałeś od bardzo dawna.

Jeśli nie odbierze, zostaw jej wiadomość i powiedz coś w stylu: "Cześć Elena! Tu Katie. Wiem, że minęły wieki od naszej ostatniej rozmowy, ale właśnie o Tobie myślałam. Jest dzień przestępny i chciałam zadzwonić i się przywitać!".

Zacznij planować podróż.

W ciągu roku jest jeszcze mnóstwo dni na podróżowanie.

Zgłoś się do pracy na chorobowe.

Nie sprawdzaj poczty elektronicznej ani mediów społecznościowych. Zamiast tego zafunduj sobie wykwintny lunch z nową książką. Zamów szampana i ostrygi!

Wyciągnij książkę kucharską, z której nie korzystałeś od dawna.

Znajdź danie, które brzmi smakowicie, i zrób je na kolację.

Kup coś nowego i dekoracyjnego do domu.

Kup nową poduszkę, książkę na stolik, świecę, roślinę lub kryształ, a następnie zamień je w kolekcję na dzień przestępny. Za cztery lata kup kolejną poduszkę, książkę na stolik, świecę, roślinę lub kryształ. Rób tak do końca życia, a będziesz mieć fajną kolekcję na dzień przestępny!

Napisz list do swojego przyszłego ja.

Napisz, co masz nadzieję, że wydarzy się w ciągu najbliższych czterech lat. Ustal datę dostawy na następny dzień przestępny.

Zapisz się na bezpłatną wersję próbną programu Blue Apron.

Nawet jeśli nie lubisz gotować, kto by nie chciał trzech darmowych posiłków?!

Opowiedz wszystkim napotkanym osobom kilka ciekawych faktów na temat lat przestępnych.

Oto kilka z nich: Czy wiesz, że wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych i letnie igrzyska olimpijskie odbywają się zawsze w latach przestępnych? Za 10 000 lat trzeba będzie ponownie rozważyć system kalendarzowy. Ja-Rule jest leaplingiem, czyli osobą, która urodziła się 29 lutego.

Skorzystaj z ofert turystycznych na dzień przestępny.

Zarezerwuj hotel w mieście, w którym nigdy wcześniej nie byłeś.

Oświadcz się swojemu chłopakowi.

Legenda głosi, że dzień przestępny jest jedynym dopuszczalnym dniem, w którym kobieta może zaproponować mężczyźnie małżeństwo. Legenda ta pochodzi z V wieku, kiedy to irlandzka zakonnica, św. Bridget, poskarżyła się św. Patrykowi, że kobiety muszą zbyt długo czekać na oświadczyny swoich zalotników. Patryk rzekomo powiedział, że kobiety mogą oświadczać się co cztery lata, w roku przestępnym.

Obejrzyj komedię romantyczną Rok przestępny.

W filmie Amy Adams i brytyjski przystojniak Matthew Goode podróżują po Irlandii w poszukiwaniu chłopaka Adams, któremu planuje się ona oświadczyć.

Zjedz Tex-Mex.

Światową stolicą roku przestępnego jest miasto Anthony, leżące na pograniczu Teksasu i Nowego Meksyku. Uczcij to miasto, jedząc queso, fajitas i margaritę z krwistej pomarańczy!

Kup szczeniaka.

Jeśli zdecydowałeś, że jesteś gotowy na psa ratownika, zrób to już dziś.

Zbierz dzieci i wybierz się do najbliższego centrum trampolin.

Świętuj dzień przestępny, dosłownie skacząc. Jeśli Twoje dzieci są małe, zaskocz je dmuchanym domkiem i pozwól im w nim skakać.

Spróbuj czegoś nowego.

Podejmij próbę wiary. Zrób coś, czego nigdy wcześniej nie robiłeś. Zapisz się na zajęcia z układania kwiatów lub improwizacji, na które już od dawna chciałaś się zapisać.

Autor