Aplikacja astrologiczna Co-Star: Jak kompatybilny jesteś z przyjaciółmi?

Na wstępie zaznaczę, że nie jestem nawet pewien, czy wierzę w astrologię - jestem zdezorganizowaną Panną typu B, która identyfikuje się z mniej więcej dwiema "klasycznymi" cechami Panny (dlatego też moje horoskopy należy traktować z przymrużeniem oka). Ale to, co mogę opisać jedynie jako moje wrodzone ludzkie pragnienie zrozumienia siebie i otaczającego mnie świata, doprowadziło do obsesji na punkcie astrologii - w liceum wydrukowałem całą swoją 20-stronicową kartę urodzenia i podkreśliłem najbardziej intrygujące części, zdecydowanie znam wszystkie znaki astrologiczne moich byłych partnerów, a teraz, wraz z kilkoma moimi współpracownikami, poświęciłem godziny mojego życia aplikacji astrologicznej Co-Star.

Aplikacja opisuje siebie jako "filtr do wyrażania tego, co może być trudne do powiedzenia o emocjach i reakcjach, mocnych i słabych stronach, przeszłości i przyszłości. Jest to narzędzie do nawiązywania znaczących kontaktów z przyjaciółmi i kochankami lub do lekkiego stąpania z nieznajomymi i wrogami".

Wykresy urodzeniowe Co-Star

Minimalistyczna aplikacja generuje cały wykres urodzeniowy użytkownika przy użyciu danych "zasilanych przez sztuczną inteligencję, która łączy dane NASA z wglądem ludzkich astrologów" - i pozwala porównać swój wykres z innymi użytkownikami, co właśnie czyni go tak interesującym (i uzależniającym). Dla niewtajemniczonych, wykres urodzeniowy to mapa, na której wszystkie planety znajdowały się w swojej podróży wokół Słońca dokładnie w momencie narodzin - będziesz potrzebować daty urodzenia, miasta urodzenia i godziny urodzenia, aby uzyskać dokładny odczyt wykresu. Wykresy urodzeniowe zasadniczo dają bardziej kompleksowy obraz twojej osobowości, zamiast subskrybować tylko jeden znak.

Określanie zgodności z przyjaciółmi

Po wprowadzeniu informacji, Co-Star udostępnia szczegółowy wykres urodzeniowy, a także codzienne aktualizacje horoskopu w czasie rzeczywistym, w zależności od aktualnego położenia planet. Aktualizacje podzielone są na trzy kategorie: Szczęście i możliwości, Zmiany oraz Frustracje i wyzwania. O każdej aktualizacji można następnie przeczytać szczegółowe informacje, w zależności od tego, gdzie jest ona skategoryzowana. Aplikacja staje się interesująca, gdy dodasz kilku swoich znajomych i współpracowników - możesz zobaczyć dokładną astrologiczną kompatybilność z każdą osobą, w tym miejsca, w których się zgadzasz, gdzie widzisz oko w oko i gdzie się ścierasz. Innymi słowy, daje to wgląd w to, jak dobrze dogadujesz się z każdym użytkownikiem i pozwala zobaczyć, skąd pochodzi druga osoba pod względem osobowości.

Co zrozumiałe, aplikacja zyskała na popularności od czasu debiutu w październiku 2017 roku, zdobywając 4,9 na 5 gwiazdek i 76 000 recenzji w App Store.

Autor