Jak szukać nowego romansu według uzdrowiciela energetycznego

Znalezienie w sobie siły emocjonalnej, by odejść od toksycznego związku, jest wyzwaniem nawet dla najbardziej pewnych siebie osób. Rozumiemy to. Bycie wrażliwym i otwarcie serca na przyjęcie miłości i intymności po tym, jak zostało się zranionym, jest naprawdę przerażające, zwłaszcza jeśli jest się romantycznym introwertykiem. Zerwanie jest bolesne i może zająć trochę czasu, zanim nasze ciało, serce i dusza wybaczą i zapomną. Ale jak wyłączyć przełącznik bólu, by móc oddać się komuś innemu z taką samą beztroską i entuzjazmem, jak kiedyś?

Według lekarza medycyny holistycznej, uzdrowicielki energetycznej, intuicjonistki medycznej i założycielki Maty's Healthy Products, Carolyn Harrington, pierwszym krokiem jest przebaczenie - sobie i każdemu, kto kiedykolwiek cię zranił. Łatwiej powiedzieć niż zrobić, ale Harrington zapewnia, że jest to jedyny sposób, aby pokonać negatywne blokady emocjonalne i przyciągnąć miłość do swojego życia.

W dalszej części artykułu dzieli się z nami wskazówkami i spostrzeżeniami, które pomogą ci poprawić swoją "płynność emocjonalną", pomogą ci zacząć myśleć pozytywnie i uzdrowić siebie, abyś mógł otworzyć się na nowe związki.

Poznaj eksperta Carolyn Harrington jest lekarzem medycyny holistycznej, intuicyjnym uzdrowicielem energetycznym z zakresu medycyny alternatywnej oraz założycielką Maty's Healthy Products. Pracuje ze swoimi klientami, aby odkryć tajemnice ich stanu zdrowia i każdego dnia uzdrawiać się po trochu.

Wybacz sobie

Kiedy podchodzimy do nowego związku, często to nasza przeszłość wpływa na naszą zdolność do zaufania i ponownego zakochania się. Mamy tendencję do trzymania się tych negatywnych blokad emocjonalnych, czasem nieświadomie, co uniemożliwia nam przyciąganie nowych związków do naszego życia. Harrington mówi, że pierwszym krokiem jest przebaczenie, a następnie zaprzestanie gry w obwinianie.

"Wybacz sobie wszystko, co kiedykolwiek zrobiłeś, ale nie poprzestawaj na tym" - mówi. "Przebacz wszystkim, którzy kiedykolwiek cię skrzywdzili. Przestań się obwiniać za nieudane związki z przeszłości. Nie bądź dla siebie tak surowy, obwiniając się za dawne przewinienia". Harrington mówi, że te myśli i działania blokują cię przed doświadczaniem kochającego związku.

"To jak stawianie energetycznej tarczy chroniącej twoje serce. To buduje mur, który nie pozwala miłości wejść do środka. Poświęć więc chwilę na przypomnienie sobie tych traumatycznych przeżyć i wybacz sobie. Wyślij miłość do tego wrażliwego, młodszego ciebie". - Carolyn Harrington

Odpuść sobie przeszłość

Dla tych z nas, którzy zostali zranieni kilka razy, zapomnienie o przeszłości i wyłączenie wyłącznika bólu jest trudne i wymaga czasu. Ale jeśli jesteś gotowy, aby zostawić to wszystko za sobą i zacząć od nowa, Harrington mówi, że musisz odpuścić i wybaczyć każdemu, kto kiedykolwiek cię zranił. "Tłumienie w sobie złych uczuć do kogoś innego nie rani go tak bardzo, jak ciebie" - mówi.

"Najprawdopodobniej ta osoba odeszła od nas. Nie wie, że nadal żywisz wobec niej negatywne uczucia. Staje się to tylko ciężarem dla ciebie, a nie dla niej". Jeśli nie jesteś w stanie wybaczyć tej drugiej osobie, szkodzisz tylko sobie". Nie buduj muru wokół swojego serca, aby chronić się przed innymi. Jeśli wybaczysz sobie i innym, miłość będzie płynąć".

Najpierw pokochaj siebie

Jeśli jesteś gotowy, aby ponownie się zakochać i chcesz przyciągnąć odpowiednią osobę do swojego życia, to nadszedł czas na odrobinę dbałości o siebie. W końcu, jak możesz kochać kogoś innego, jeśli nie potrafisz nawet kochać siebie? Harrington mówi, że ten krok jest niezbędny, jeśli naprawdę chcesz znów objąć innych. "Kochanie siebie zainicjuje wibrację, która przyciągnie do ciebie więcej miłosnych sytuacji" - podkreśla. "Pomyśl o prawie przyciągania. Jeśli jesteśmy na czymś skoncentrowani, mamy zdolność przyciągania tego do naszego życia. To dlatego, gdy kupujesz nowy samochód, który wydaje Ci się zupełnie inny i wyjątkowy, zaczynasz widzieć je wszędzie."

Jeśli jesteśmy na czymś skoncentrowani, mamy zdolność przyciągania tego do naszego życia.

Gotowy, by spróbować? Oto trzystopniowa instrukcja Harringtona, jak pokochać siebie:

    Przebacz sobie i każdemu, kto cię skrzywdził.Poświęć czas na bycie zabawnym, wesołym i kochającym. Pomoże ci to wprowadzić do twojego życia radość i przyjemność.Zaangażuj się w jakieś hobby lub zainteresowanie. Entuzjastyczne podejście do czegoś jest jak magnes przylegający do Ciebie. Ludzie są zafascynowani ludźmi z pasją.

Uwalniaj negatywne emocje

Jeśli jest jedna rzecz, która wpływa na naszą energię i szanse na znalezienie nowych, kochających związków, to są to negatywne emocje. Więc oficjalnie nadszedł czas, aby je całkowicie odrzucić i uwolnić je od swojego serca, umysłu i duszy. "Twoje myśli wpływają na twoją energię, a negatywne emocje mogą stanowić ogromną barierę między tobą a zdrowym związkiem" - mówi. "Na przykład poczucie winy, wstyd, strach i żal rezonują na niższych częstotliwościach. Pozbawiają Cię energii. Pomyśl o kimś, kto zmaga się z depresją. Powie Ci, że czuje się wyczerpana i ma mało energii do działania. Myśli i uczucia mają wpływ na poziom energii, więc nie pozwól, by pogorszyły Twoje zdrowie i samopoczucie".

"Twoje ciało jest inteligentne, mistrzowsko stworzone, pełne życia i energii" - kontynuuje. "Wie, że negatywne emocje będą obciążać Twój organizm. Kiedy więc doświadczasz negatywnych emocji, twoje ciało będzie próbowało przenieść tę złą energię w inne miejsce twojego organizmu. Nie chce, aby negatywna emocja przeniknęła do całego organizmu i siała wszędzie spustoszenie. Myśl więc pozytywnie i przestaw swoje myśli na oczekiwanie miłości, a miłość sama przyjdzie".

Zmień swoje myślenie

Kiedy już pracujesz nad kochaniem siebie w pierwszej kolejności (i wybaczyłeś sobie wraz z każdym innym, kto mógł cię zranić w przeszłości), twoim następnym krokiem jest zmiana myślenia. "Myśli mają ogromny wpływ na naszą rzeczywistość, a każda twoja myśl ma wymierną wibrację" - mówi Harrington. "Myśli to częstotliwości wibracyjne, które płyną w prądach tak realnych jak powietrze i woda. Gdyby myśli były widoczne gołym okiem, można by zobaczyć, jak energia przepływa od jednej osoby do drugiej. Te wibrujące prądy energii wpływają na to, jak się czujemy".

Myśli to częstotliwości wibracyjne, które płyną w prądach tak samo realnych jak powietrze i woda.

Dlatego Harrington mówi, że nadszedł czas, by zmienić swoje oczekiwania z "to zbyt piękne, by było prawdziwe" lub "zawsze umawiam się z niewłaściwymi ludźmi" na oczekiwanie znalezienia miłości. "Kiedy zaczynasz zachowywać się tak, jakbyś oczekiwał szczęścia i miłości, dzieją się piękne rzeczy" - mówi. "Ale przygotuj się, bo miłość przyjdzie".

Chcesz więcej? Spróbuj przeczytać następujące książki, które pomogą ci w podróży do znalezienia miłości.

Christine Arylo Choosing Me Before We $14 Sklep
S.J. Scott Declutter Your Mind $15 Sklep
Oliver Burkeman Antidotum $16 Sklep

Autor