Przysięgam, że ten zaaprobowany przez gwiazdy laser odjął mi dekadę z twarzy

Jeśli tak jak ja uważnie śledzisz trendy w dziedzinie zabiegów kosmetycznych, to być może słyszałaś o najnowszym laserze do napinania skóry, który został zatwierdzony przez gwiazdy. Stephanie Shepherd, była asystentka Kim Kardashian West, również jest jego wielką fanką i już kilkakrotnie dzieliła się tym zabiegiem z fanami na swoim Instagramie. Jeśli chodzi o poprawę zdrowia, napięcia, wielkości porów i jakości skóry, moim zdaniem nic nie może się równać z laserem. Miałam już kilka różnych typów, w tym IPL do usuwania przebarwień, Fraxel (historia wkrótce) do usuwania uszkodzeń słonecznych, Clear and Brilliant z PRP do złuszczania skóry i ogólnych korzyści przeciwstarzeniowych oraz laser Genesis do stymulacji kolagenu. W 100% polecam wszystkie z nich; zależy to tylko od rezultatów, jakich oczekujesz.

Co to jest kolagen? Kolagen jest głównym białkiem strukturalnym występującym w skórze i innych tkankach łącznych, szeroko stosowanym w oczyszczonej formie w kosmetycznych zabiegach chirurgicznych.

Kiedy więc usłyszałam o laserze Forma jako nieinwazyjnej alternatywie dla zastrzyków, musiałam sama go wypróbować. Zapisałam się na serię sesji Forma w Le Jolie Medi Spa, ulubionym przez gwiazdy ośrodku pielęgnacji skóry w Zachodnim Hollywood; Forma jest tam najpopularniejszym zabiegiem. Okrzyknięta "niechirurgicznym liftingiem twarzy", Forma naprawdę przynosi oczekiwane rezultaty i to natychmiast - z salonu wyjdziesz z bardziej napiętą, rozświetloną i promienną skórą. To absolutnie niesamowite. Moi współpracownicy nie mogli uwierzyć, jak dobrze wyglądała moja skóra, gdy pewnego dnia wróciłam do biura po sesji. To naprawdę jest tak zauważalne.

Przeczytaj moją recenzję lasera Forma, dowiedz się, co to jest i ile kosztuje.

Czym różni się Forma od innych laserów

Ponieważ do moich 40-tych urodzin pozostały już tylko dwa lata, bardzo zależy mi na tym, aby moja skóra była w jak najlepszej kondycji. Forma stymuluje tworzenie się nowego kolagenu i z czasem poprawia elastyczność skóry. Im więcej zabiegów wykonasz, tym więcej Twoja skóra będzie pracować nad produkcją nowego kolagenu. Oznacza to również, że efekt końcowy utrzymuje się dłużej.

Ale jak to dokładnie działa i dlaczego? Kiedy pytam o to Briana Nouriana, współzałożyciela Le Jolie, odpowiada mi, że Forma jest zasilana falami radiowymi i ciepłem, które stymulują produkcję nowego kolagenu i radykalnie poprawiają koloryt i strukturę skóry. Twierdzi, że jest to świetna alternatywa dla wypełniaczy lub tradycyjnych metod chirurgii plastycznej, takich jak lifting twarzy, ponieważ ma potencjał, aby wzmocnić linię żuchwy, usunąć fałdy nosowo-wargowe, podnieść i unieść obszar brwi, wyrzeźbić kości policzkowe i poprawić ogólny stan skóry.

Dla mnie główną zaletą była obietnica długotrwałych rezultatów. W celu uzyskania optymalnych rezultatów spa zaleca około pięciu do sześciu sesji, wykonywanych raz w tygodniu, ale szczerze mówiąc, już po jednym zabiegu laserowym zauważyłam zauważalną zmianę na mojej skórze. Jest to również zabieg na tyle bezpieczny, że można go przeprowadzać co tydzień, jeśli pozwala na to stan konta. Nourian twierdzi, że młodsi klienci mogą cieszyć się rezultatami nawet przez sześć lat, a osoby o bardziej dojrzałej skórze mogą cieszyć się jędrniejszą i młodziej wyglądającą skórą przez całą dekadę.

Oto moja skóra bezpośrednio po zabiegu. Moja skóra wygląda na lekko zarumienioną, ale trwało to tylko około 10-15 minut.

Moje doświadczenia i wyniki

Najlepsze w tym laserze jest to, że nie ma żadnych przestojów i uzyskuje się natychmiastowe rezultaty. Można dosłownie wejść na ulicę bez wcześniejszego przygotowania skóry i poddać się działaniu tego lasera, a następnie wyjść z bardziej napiętą i rozświetloną skórą. Uwielbiam to, jak wygląda i jak czuje się moja skóra po zabiegu Forma. To niesamowicie uzależniające.

Co dzieje się podczas zabiegu? Cóż, pielęgniarka nakłada na twarz krem znieczulający (to nie boli, ale pomaga tylko złagodzić ewentualne ciepło i pozwala różdżce lasera łatwo przesuwać się po skórze), a następnie przesuwa laser po twarzy w sekcjach. Podział twarzy na sekcje pozwala pielęgniarce skutecznie rzeźbić i napinać twarz, ponieważ pracuje ona jednocześnie nad małymi obszarami.

Laser jest na tyle bezpieczny, że można go stosować tuż pod oczami, na czym szczególnie mi zależało, aby je ujędrnić i rozjaśnić. Cały zabieg trwa około 30 minut lub krócej i jest całkowicie bezbolesny. Przez około 15 do 20 minut po zabiegu moja twarz była lekko zaróżowiona, jakbym właśnie wróciła z siłowni.

Poniżej można obejrzeć kilka moich zdjęć sprzed i po zabiegu.

Koszty

Zabieg Formy jest zdecydowanie inwestycją, ale ponieważ rezultaty są tak długotrwałe, można o nim myśleć w kategoriach kosztu w przeliczeniu na zużycie. Jeden zabieg to koszt 600$; trzy zabiegi (raz w tygodniu) to koszt 1700$; pięć zabiegów (raz w tygodniu) to koszt 2500$, a osiem zabiegów (raz w tygodniu) to koszt 3800$. Naprawdę uważam, że warto skorzystać z urządzenia Forma, jeśli zbliża się jakieś szczególne wydarzenie, ślub lub po prostu chcesz zwiększyć jędrność, elastyczność i napięcie skóry. Naprawdę bardzo lubię ten laser i na pewno wrócę na kolejną sesję, aby moja skóra wyglądała i czuła się świeżo, była pulchna, napięta i zdrowa.

Autor