Oto, co celebrycki trener je w ciągu dnia

Kiedy wchodzisz na jeden z kameralnych treningów LEKFIT Lauren Kleban, witają Cię rzędy indywidualnych trampolin, ciężarki ręczne i być może jedna lub dwie gwiazdy. Busy Philipps, Emmy Rossum i nasza współzałożycielka Hillary Kerr są oddanymi wielbicielami zajęć i nietrudno zrozumieć dlaczego.

Poznaj eksperta Lauren Kleban jest założycielką i dyrektorem generalnym LEKFIT. Kleban jest ekspertem fitness, trenerem celebrytów i byłą zawodową tancerką odpowiedzialną za konceptualizację treningu inspirowanego tańcem.

Każde zajęcia wymagają wytrzymałości, siły, równowagi i koordynacji, aby pomóc uczniom stworzyć długie i szczupłe mięśnie. Oczywiste jest, że pomysłodawca tych intensywnych treningów wie co nieco o zdrowiu i dobrym samopoczuciu.

"Jako profesjonalny tancerz, przejście do przestrzeni fitness było bardzo naturalnym i organicznym przejściem. Zawsze byłam bardzo zainteresowana fitnessem i jedzeniem oraz tym, w jaki sposób żywność jest wykorzystywana do napędzania i odżywiania naszych ciał" - Lauren Kleban.

Mając nadzieję na uzyskanie kilku wskazówek od profesjonalistki fitness, porozmawialiśmy z Kleban o jej regularnej rutynie zdrowotnej, od tego, co je w ciągu dnia, po harmonogram treningów i rytuały dbania o siebie. Czytaj dalej, aby poznać jej ulubione potrawy, zdrowe nawyki i porady dla każdego, kto utknął w rutynie zdrowia i dobrego samopoczucia.

Odżywianie

Kleban utrzymuje swoje odżywianie na prostym poziomie, koncentrując się na warzywach i chudym białku. "W większości jestem pescatarianką, ale jeśli mam na coś ochotę, zawsze to jem" - mówi. "Mocno wierzę w słuchanie swojego ciała i wszystko jest w porządku z umiarem" - kontynuuje Kleban. Aby lepiej zrozumieć jej dietę, oto co dokładnie je w typowy dzień.

Śniadanie: Kleban zazwyczaj przygotowuje na śniadanie tosty z awokado, tosty ze słodkich ziemniaków lub naleśniki dyniowe. Uwielbia także sałatki śniadaniowe, które przygotowuje z rukoli, kolendry, ogórka i owoców.

Lunch: "Mam obsesję na punkcie mojej ulubionej zupy imbirowo-marchewkowej z Erewhon" - mówi trenerka. Lubi łączyć zupę z hummusem, awokado i wegetariańską kanapką na chlebie z kiełków zbożowych.

Przekąski: Pomiędzy posiłkami Kleban podjada suszone lub świeże owoce, masło orzechowe, chipsy warzywne, bulion kostny, soloną gorzką czekoladę lub popcorn.

Kolacja: Zgodnie ze swoją dietą pescatariańską, Kleban zazwyczaj jada na kolację świeżego łososia z warzywami i komosą ryżową lub brązowym ryżem.

Smeg Toster na dwa kromki w stylu retro '50S $170 Sklep
All-Clad Patelnia do smażenia ze stali nierdzewnej $130 Sklep

Ćwiczenia

Nie powinno być zaskoczeniem, że Kleban traktuje ćwiczenia bardzo poważnie. W rzeczywistości ćwiczy siedem dni w tygodniu, stosując własną metodę LEKFIT. "Dostrzegłam potrzebę bardziej wydajnego i skutecznego treningu całego ciała inspirowanego tańcem" - wyjaśnia. Jej treningi są zaprojektowane tak, aby tworzyć długie, szczupłe mięśnie poprzez niskie uderzenia, interwały cardio o wysokiej intensywności i techniki rzeźbienia mięśni. W ten sposób Kleban i jej uczniowie spalają tłuszcz, wzmacniają mięśnie i ujędrniają całe ciało.

Nike Sock Dart SE Sneakers $95 Sklep

Troska o siebie

Pomiędzy codziennymi treningami, prowadzeniem własnego studia i byciem mamą (tak, Kleban ma dwójkę małych dzieci), ważne jest, aby profesjonalistka fitness traktowała priorytetowo dbanie o siebie. "Każdego wieczoru biorę kąpiel z solą Epsom i zawsze znajduję czas na pielęgnację skóry i włosów" - mówi.

Jej rada dla innych, którzy utknęli w rutynie? Zaleca znalezienie metody, która stale oferuje coś nowego, dzięki czemu można coś zmienić i uważa, że znalezienie sposobu na pozostanie zaangażowanym jest ważną częścią każdej rutyny. "Myślę, że zwerbowanie przyjaciela do ćwiczeń lub dołączenie do grupy w mediach społecznościowych to świetny sposób, aby pomóc sobie w utrzymaniu odpowiedzialności" - mówi Kleban. "I kochanie tego, co masz na sobie podczas treningu, też nie zaszkodzi" - kontynuuje.

Dr. Teal's Sól Epsom Soothe & Sleep Lavender Soaking Solution $5 Sklep
Herbivore Botanicals Maska oczyszczająca Blue Tansy Aha + Bha Resurfacing Clarity Mask $48 Sklep

Autor