7 najlepszych aplikacji dla rodziców, które ułatwią ci życie

Technologia może być nieocenionym narzędziem do organizowania, dokumentowania i ulepszania życia. Nigdzie te cele nie są tak ważne, jak w przypadku zdrowia i szczęścia dziecka. Obecnie istnieje wiele aplikacji dla rodziców, które mogą pomóc w każdym aspekcie bycia rodzicem. Aby ułatwić Ci przebrnięcie przez ogromną ilość aplikacji dla rodziców, zebraliśmy listę naszych ulubionych w kilku kategoriach, od aplikacji społecznościowych po aplikacje do śledzenia samopoczucia. Przeczytaj dalej, aby poznać siedem najlepszych aplikacji dla rodziców, które warto wypróbować.

Baby Connect

Jeśli chodzi o przyjazną dla użytkownika, imponująco usprawnioną aplikację, która pomaga organizować zarówno krótkoterminowe, jak i długoterminowe rzeczy, Baby Connect jest jedną z naszych najlepszych propozycji. Od drobiazgów, takich jak karmienie i harmonogramy snu, po ważne wizyty u lekarza - aplikacja pozwala śledzić (i łatwo udostępniać) dane za pomocą prostego, intuicyjnego interfejsu.

5 dolarów, dostępna w iTunes i Google Play

Cloud Baby Monitor

Dla użytkowników urządzeń Apple aplikacja Cloud Baby Monitor jest jedną z najbardziej niezbędnych aplikacji dla rodziców. Aplikacja ta umożliwia przekształcenie dwóch dowolnych urządzeń Apple w odbiornik i monitor dla niemowląt. Wystarczy pobrać aplikację i sparować smartfon z laptopem, Apple Watch lub iPadem.

Od 4 do 7 dolarów, dostępna na iTunes

Glow Baby

Oprócz zatwierdzonych przez pediatrów wykresów i inteligentnych spostrzeżeń aplikacja Glow Baby zawiera spersonalizowane porady dla rodziców, które pomogą Ci utrzymać postępy w nauce.

Bezpłatna, dostępna w iTunes i Google Play.

Rodzicielstwo według Baby Center

Bez względu na to, ile lat ma Twoje dziecko, aplikacja Parenthood ma dla Ciebie wszystko. Śledź kamienie milowe rozwoju, korzystaj z zasobów edukacyjnych i przeglądaj porady ekspertów, które są istotne dla Twojej rodziny. Możesz nawet połączyć się z innymi rodzicami, aby dzielić się poradami za pośrednictwem aplikacji.

Bezpłatna, dostępna w iTunes i Google Play

BabyTime

Kolejną obowiązkową aplikacją dla rodziców jest BabyTime, zaprojektowana do śledzenia karmienia, harmonogramu snu, a nawet zmiany pieluszek - wszystko to w jednym poręcznym miejscu. Dodatkową zaletą jest uroczy, łatwy w obsłudze interfejs.

Darmowa do 3 dolarów, dostępna w iTunes i Google Play

Winnie

Jeśli szukasz wirtualnej społeczności innych rodziców, z którymi możesz dzielić się radami, zasobami i wsparciem, to ta aplikacja może być właśnie dla Ciebie. Za jej pomocą możesz nawet planować wspólne zabawy, dowiadywać się o lokalnych szkołach i wyszukiwać zajęcia rodzinne w Twojej okolicy.

Bezpłatna, dostępna w Google Play

WebMD Dziecko

Aplikacja WebMD Baby, zawierająca aktualne informacje na temat zdrowia i przewodnik po objawach nagłych, została opisana jako "pediatra w kieszeni" i może być nieocenionym źródłem natychmiastowych porad i wskazówek dotyczących dobrego samopoczucia.

Bezpłatna, dostępna w iTunes i Google Play

Autor