Te 6 rejsów pełnomorskich to najlepszy sposób na stylowe powitanie Nowego Roku

Znasz to powiedzenie: Sposób, w jaki spędzasz Sylwestra, jest sposobem, w jaki spędzisz resztę roku. Chociaż łatwo jest uznać to za mit i kontynuować świętowanie, nadal istnieje argument, który można przedstawić: Zasługujesz na spędzenie końca roku w otoczeniu bliskich.

Kto nie chciałby rozpocząć roku w najlepszy możliwy sposób, pozwalając sobie na luz w Sylwestra? Tradycyjne sposoby świętowania Nowego Roku są dobrze znane. Kto nie uwielbia rutynowych toastów szampanem, jedzenia szczęśliwych potraw, noszenia błyszczących ubrań i oglądania spadającej kuli? Ale zamiast robić te same rzeczy z tymi samymi przyjaciółmi, co by było, gdybyś mógł zrobić wszystkie noworoczne rzeczy podczas jedynych w swoim rodzaju wakacji na pokładzie rejsu?

Rejs po oceanie może wydawać się czymś zarezerwowanym na lato, ale tak nie jest. W każdym sezonie wakacyjnym istnieje wiele rejsów sylwestrowych podróżujących po całym świecie, dzięki czemu można cieszyć się zabawnymi, bezproblemowymi wakacjami i gdzieś nowym. Śmiało: Porzuć łopatę do śniegu i wzbudzaj zazdrość sąsiadów zdjęciami z plaży - nie tracąc przy tym czasu na największą imprezę roku podczas jednego z tych rejsów noworocznych.

Karnawał

Na pokładzie noworocznego rejsu Carnival odbędą się nie jedna, ale trzy imprezy dla dorosłych. Ale jeśli masz dzieci, nie martw się - specjalny program dla młodzieży na Sylwestra również będzie miał miejsce, więc Twoje dzieci będą mogły tańczyć i cieszyć się spadającymi balonami bez obaw. Popłyń na Bahamy, zachodnie Karaiby lub do Baja Mexico, aby bawić się w ciepłych wodach.

Norwegian

Chociaż Norwegian organizuje kilka imprez noworocznych, wiedzą, że może to nie być Twój styl. Jeśli tak jest, na statku znajdują się 22 bary i salony, w których można świętować w mniej oficjalny sposób. Popłyń na Hawaje, Karaiby, do Australii, Nowej Zelandii lub Ameryki Południowej, aby dobrze rozpocząć rok.

Celebrity

Rejsy noworoczne Celebrity są przesiąknięte luksusem. Zjedz posiłek ze specjalnie przygotowanego menu przez szefa kuchni nagrodzonego gwiazdką Michelin, wraz z profesjonalnie dobranymi parami win. Weź udział w rave lub weź udział w produkcji scenicznej. Gdy zegar wybije godzinę 12, otrzymasz bezpłatny kieliszek szampana i kilka imprezowych upominków.

Disney

Disney obiecuje niezapomnianą noc podczas rejsu noworocznego. Dodatki obejmują tematyczne menu obiadowe, noworoczną imprezę na pokładzie, prezenty o tematyce świątecznej oraz spotkania z kilkoma ukochanymi postaciami Disneya ubranymi w sezonowe stroje. Dla nastolatków i nastolatek zorganizowane zostaną prywatne uroczystości, aby mogli spędzać czas i nawiązywać nowe znajomości.

Księżniczka

Na pokładzie noworocznego rejsu Princess Cruises można zjeść specjalnie tematyczny noworoczny posiłek przed obejrzeniem upadku balonu o północy i zwieńczeniem go toastem szampanem. W Nowy Rok linia wycieczkowa będzie wyświetlać mecze futbolu uniwersyteckiego na gigantycznym ekranie. Nie zabraknie również bufetu z przysmakami z dnia meczu.

Royal Caribbean

Od prywatnych imprez w ulubionym barze po zrzut balonów w Promenadzie, Esplanadzie i Centrum Royal Caribbean, nie zapomnisz, że jest Nowy Rok na tej imprezie na łodzi. Rejs na Karaiby Zachodnie w dobrym stylu i odliczanie do Nowego Roku z konfetti i upominkami na całym statku. Jedno jest pewne: to nie będzie stara, taka sama impreza.

Autor