Producenci
O nas
Drodzy klienci,
 Miło nam, że odwiedzacie nasz sklep internetowy.  Dobrze trafiliście.  Nasza firma w oparciu o własne doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt, a także dzięki sporej dozie artystycznej natury naszej kadry tworzy  wyjątkowe działa.  Kochamy to, co robimy i wkładamy w to co tworzymy całe nasze serce.  Dzięki pasji powstają produkty bardzo atrakcyjny sposób zdobiące różnego rodzaju wnętrza.  Posiadające unikalny charakter i z pewnością są na tyle indywidualne, że nie znajdziecie Państwo tego w żadnym hipermarkecie.
 Nasze wyroby dają pewność najwyższej jakości z uwagi na stosowany sprzęt do ich wykonania oraz z uwagi na fakt, że są wytwarzane w 100% w naszej rodzinnej firmy już od momentu produkcji materiału bazowego,  następnie poprzez unikalne i wyjątkowe projekty,  aż do finałowego etapu wycięcia ploterem CNC gotowego wyrobu. W wielu przypadkach również oprawiamy produkty w ramki po ręcznym po składaniu wszystkich elementów.  Cały proces twórczy jest bardzo długi i pracochłonny.  Nie jest to tandetna masówka tylko niskonakładowe produkty, które produkujemy dla Państwa na zamówienie czyli w momencie kiedy składają Państwo zamówienie na  naszym sklepie, my przystępujemy do produkcji wyrobu dla Państwa.
 Tutaj pragniemy również zachęcić do korzystania z usługowego wycinania na ploterze CNC w naszej firmie, na indywidualne zamówienie.  Wycinamy w różnych materiałach. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, a wtedy postaramy się szczegółowo odpowiedzieć na Państwa pytania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl