39 fantastycznych rzeczy do zrobienia w wieku 40 lat

Nie tylko nie sądziłem, że skończę 40 lat, ale byłem w szoku, że dożyję 27 lat. Kiedy to się stało, było to dla mnie sporym zaskoczeniem. Miałam dwulatka i czułam się taka szczęśliwa. Ale jednocześnie bardzo mnie to uderzyło. Gdzie się podziało ostatnie 40 lat? Co zrobiłem i co osiągnąłem?

W tym dniu naprawdę się nad tym zastanawiałem i zdałem sobie sprawę, że 40 lat nie minęło, to była cała wieczność. Czułem, że przeżyłem naprawdę pełne i radosne życie, co sprawiło, że ukończenie 40 lat nie było tak straszne, jak myślałem. Ale powiem tak: Dzień po ukończeniu 40 lat to czas, który leci, więc cieszcie się każdą sekundą życia, bo to zdarza się tylko raz. Przynajmniej tyle, ile jesteśmy w stanie zapamiętać. Jeśli w tym roku kończysz 40 lat, wykorzystaj ten czas jak najlepiej. Oto 40 rzeczy, które warto zrobić po czterdziestce.

    Organizuj wiele imprez w swoim domu i naprawdę się postaraj! Zrób je wszystkie wyjątkowe, aby ludzie, którzy na nie przyjdą, nie musieli wydawać 100 dolarów na opiekunkę.Flirtuj, nawet jeśli jesteś żonaty; to niewinne i może sprawić, że znów poczujesz, że żyjesz.Urządź sobie własne 40. przyjęcie urodzinowe.Nawiązuj nowe znajomości.Opiekuj się dziećmi przyjaciół przez cały dzień.Raz w tygodniu zostań wolontariuszem, bez względu na wszystko.Poświęć godzinę dziennie raz w tygodniu na zrobienie czegoś dla siebie.Zdrzemnij się w ciągu dnia, a przynajmniej zamknij oczy - i nie pozwól sobie przeszkadzać.Wybierz się w międzynarodowe miejsce, w którym nigdy nie byłeś.Zrób coś, co zawsze chciałeś zrobić, ale za bardzo się bałeś.Wybierz się na wycieczkę z przyjaciółmi - bez dzieci.Zaplanuj swoją emeryturę: Zacznij oszczędzać pieniądze lub kup nieruchomość.Pij tony zielonej herbaty i soku ananasowego.Na noc przed snem smaruj całe ciało i twarz kremem.Zaakceptuj fakt, że wzrok ci szwankuje i dumnie noś okulary.Raz w tygodniu poddawaj się akupunkturze lub masażom.Wybierz się na seksowny weekendowy wypad i uprawiaj seks tak, jak wtedy, gdy byłaś przed trzydziestką.Nie przejmuj się tym, co myślą inni: Doszłaś już tak daleko.Idź za tym, cokolwiek to jest, bez wahania: Jesteś w połowie drogi.Przestań wszystko marnować.Przestań kupować niepotrzebne rzeczy.Nie gromadzić. Przeglądaj rzeczy, które posiadasz w swoim życiu i edytuj je.Prawiaj więcej komplementów.Częściej się ubieraj.Drukuj zdjęcia i twórz piękne albumy fotograficzne, aby pamiętać i wspominać swoje życie.Spędzaj więcej czasu z rodziną.Bądź bardziej przyjacielski. Przywitaj się z ludźmi i zaszokuj ich! Przeproś osobę, której od jakiegoś czasu jesteś winien przeprosiny.Zacznij cotygodniową grę w karty.Rób to, na co masz ochotę, a nie to, czego oczekują od Ciebie inni.Bądź szczęśliwy! Zrób w sypialni coś, o czym zawsze marzyłeś, ale czego nigdy nie zrobiłeś.Napisz testament.Odręcznie napisz kartki z podziękowaniami. (Powinieneś to robić przez całe życie, ale nigdy nie jest za późno, żeby zacząć.)Zbuduj coś - nawet jeśli to tylko klocki Lego.Spędzaj więcej czasu ze swoimi dziećmi.Naprawdę rzuć ten zły nawyk na dobre (lub rzuć rzucanie palenia).Rozpocznij swój kryzys wieku średniego, wpadnij w szał, a potem ruszaj dalej.Noś krem z filtrem przeciwsłonecznym codziennie przez cały dzień i ciągle go nakładaj.

Autor