Jak zmieniają się gwiazdy - spektakularne metamorfozy

Gwiazdy uwielbiają zaskakiwać swoich fanów nowym wyglądem. Bez względu na to, czy jest to nowa fryzura, zabieg medycyny estetycznej czy efekty wielomiesięcznej diety — metamorfozy celebrytów zawsze wzbudzają wiele emocji. Przedstawiamy najbardziej spektakularne przemiany znanych osób. 

Agnieszka Kotańska z “Gogglebox. Przed telewizorem” 

Gdyby istniała nagroda za najbardziej spektakularną przemianę, zdobyłaby ją pewnie Agnieszka Kotańska z programu “Gogglebox. Przed telewizorem”. Na początku swojej kariery kobieta zmagała się z niemałą nadwagą. Z odcinka na odcinek fani mogli jednak podziwiać, jak zmienia się sylwetka Agnieszki. Dziś gwiazda programu rozrywkowego zachwyca szczupłą sylwetką. Zmieniła też fryzurę i styl ubierania. Wygląda bosko!

Joanna Kuberska z “M jak miłość”

Aktorka Joanna Kuberska to śliczna, uśmiechnięta blondynka. Jej jasne włosy to zaś jeden z jej znaków rozpoznawczych. Fani nie kryli więc zdziwienia, gdy artystka opublikowała w social mediach swoje zdjęcie w… kasztanowych lokach. W takiej fryzurze była niemal nie do poznania! Szybko okazało się jednak, że jest to jedynie element charakteryzacji, a aktorka wciąż jest blondynką. 

Anna Renusz z “Królowe życia”

Nikt nie przykuwa spojrzeń swoim wyglądem bardziej niż bohaterki programu “Królowe życia”. Kochają one ekstrawaganckie ubrania, mocne makijaże i drogie dodatki. Jedna z nich, Anna Renusz, dodatkowo przeszła niesamowitą metamorfozę. Celebrytka jest bowiem miłośniczką operacji plastycznych i zabiegów medycyny estetycznej. Wykonała ich sobie już tak dużo, że wygląda całkowicie inaczej niż przed operacjami. 

Ania Wyszkoni z zespołu Łzy

Metamorfozy niektórych gwiazd fani mogą podziwiać przez kilka, a nawet kilkanaście lat. Przykładem takiej przemiany jest metamorfoza wokalistki zespołu Łzy. W ciągu trwania swojej kariery Ania Wyszkoni całkowicie zmieniła swój wizerunek i z bordowowłosej “punkówy” stała się piękną, bardzo elegancką kobietą. Artystka ma obecnie włosy w kolorze platyny i lubuje się w zwiewnych, kwiecistych sukienkach. 

 

Autor