Jak pogodzić się z kimś, kogo kochasz

Mając do uzyskania nad kimś, kogo kochasz może czuć się dość trudne, a nawet przytłaczające, zwłaszcza jeśli zostały oślepiony przez breakup. W końcu, gdy zależy ci na osobie tak głęboko, może to być bolesne i bolesne dla serca, aby przejść obok tych uczuć i dostać się do swojego życia. Na szczęście istnieje siedem kluczowych sposobów, aby uzyskać nad kimś, kogo kochasz, abyś mógł iść do przodu na dobre w każdym sensie tego słowa.

1. Zaakceptuj rzeczywistość sytuacji

Jeśli chodzi o uzyskanie nad kimś, kogo kochasz, jednym z pierwszych kroków jest zaakceptowanie rzeczywistości tego, co przeszło. Na przykład, gdy jesteś w miłości z kimś, kto nie kocha cię z powrotem, to czas, aby zrobić swój pokój z tego rodzaju scenariusza nieodwzajemnionej miłości i przestać mieć nadzieję, że rzeczy będą cudownie zmienić. Kiedy przyznasz prawdę do siebie i zdecydujesz się zaakceptować, że ta osoba nie czuje tego samego o tobie, wtedy możesz uczynić to punktem zwrotnym i rozpocząć proces uzdrawiania.

2. Polegaj na swoim systemie wsparcia

Kiedy chcesz dostać się nad kimś, kto nagle złamał ci serce, nie powinieneś bać się sięgnąć po pomoc do przyjaciół, rodziny lub wyszkolonego profesjonalisty. Nie musisz mierzyć się z tą trudną sytuacją miłosną sam, a posiadanie w swoim życiu ludzi, którzy mają na sercu twój najlepszy interes, może być integralną częścią poruszania się i puszczania. Kiedy otaczasz się ludźmi, którzy mają plecy i chcą tylko tego, co najlepsze dla ciebie, może to pomóc ci wyjść z funk i rozpoznać, że masz dużo w swoim życiu, za co być wdzięcznym.

3. Wyjdź ze swojej strefy komfortu

Kiedy próbujesz dostać się nad kimś, kto blindsided cię z rozpadu, jeden z najlepszych kroków, które można podjąć jest pchać się w różnych sposobów i spróbować nowych działań. Jeśli zawsze chciałeś nauczyć się tańczyć salsę, wziąć lekcję gotowania, lub dołączyć do ligi kickball, powinieneś skorzystać z tej okazji, aby zaangażować się w nowe rozrywki, a tym samym poznać nowych przyjaciół. Nie tylko otwierasz się na zabawę i poznawanie ciekawych ludzi, ale także udowadniasz sobie, że życie toczy się dalej, nawet po tym, jak ta osoba nie jest już w twoim życiu lub w twoim sercu.

4. Nie bądź swoim własnym najgorszym wrogiem

Dla wielu ludzi, którzy próbują uzyskać nad kimś, kogo kochają, często obwiniają się lub są szaleni na siebie za bycie w tej pozycji w pierwszej kolejności. Jednak zawsze należy traktować siebie z miłością, troską i szacunkiem, zwłaszcza w tym delikatnym czasie. Na przykład, wiele osób ma wrażenie, że już nigdy nie znajdzie miłości, ponieważ ta konkretna osoba nie odwzajemniła ich miłości i zakończyła wszystko tak nagle - ale to po prostu nie jest prawda. Jeśli musisz pokonać kogoś, kogo kochasz, jest to dowód, że wiesz, co jest dla ciebie ważne w innej osobie i czego szukać w przyszłości z kimś nowym. Pokonanie kogoś oznacza, że robisz miejsce w swoim sercu dla osoby, która faktycznie będzie zasługiwała na to, aby tam być.

5. Spójrz w stronę przyszłości

Jeśli zastanawiasz się, jak uzyskać nad kimś, kogo kochasz i przejść obok rozpadu, który wydawał się pochodzić znikąd, konieczne jest, aby spojrzeć do przodu, a nie do tyłu. Na przykład, jeśli odtwarzasz każdy moment, który miałeś z tą osobą w swoim umyśle i próbujesz rozebrać wszystkie swoje rozmowy, aby zobaczyć, gdzie rzeczy poszły nie tak, nigdy nie będziesz w stanie przejść nad tą osobą, ponieważ nadal żyjesz w przeszłości. Jednakże, jeśli zdecydujesz się spojrzeć w przyszłość i skupić swoją energię na tym, co jest przed nami, a następnie uzyskanie nad tą osobą będzie o wiele bardziej wykonalne, ponieważ nie jesteś stale rozwodząc się nad tym, co wcześniej transpired.

6. Zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych

Jak często patrzysz na profil tej osoby na Facebooku? Jeśli naprawdę chcesz dostać nad nim lub nią, to jest czas, aby zatrzymać sprawdzanie jego lub jej posty, zdjęcia i tweety. Po tym wszystkim, jeśli nadal są spożywane przez to, co ta osoba jest do i co on robi każdego dnia, robisz to, że dużo trudniejsze, aby przejść i znaleźć kogoś nowego. Aby uzyskać tę osobę z twojego umysłu, konieczne jest, aby on lub ona była poza twoim ekranem.

7. Wyczyść fizyczne przypomnienia

Kiedy próbujesz przejść i uzyskać nad kimś, kogo kochasz, niezbędnym krokiem jest usunięcie utrzymujących się przypomnień o tej osobie, które mogą cię otaczać. Na przykład, jeśli nadal masz zdjęcia ciebie i twojego ex w swoim mieszkaniu lub twój pokój jest pełen bibelotów i przypadkowych przedmiotów, które ta osoba dała ci, będzie to o wiele trudniejsze, aby przejść dalej, ponieważ on lub ona jest nadal obecny w jakiejś formie w swoim życiu. Kiedy chcesz dostać nad kimś, nie powinieneś wahać się oczyścić i wyczyścić swoją przestrzeń osobistą, abyś mógł zrobić miejsce dla specjalnych pamiątek i wspomnień z kimś nowym.

Autor